Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukuję dobrego węgla

4106
#igrek nieaktywny
20 września 2013r. o 22:33
~ napisał(a): ...wagi prawie nie widac,bo jest za szybą,
Jak kupowałem kiedyś tam to właziłem do środka i wagę miałem przed sobą ale co z tego, jak będzie Cię ktoś chciał okantować to zrobi to tak, że się nawet nie zorientujesz :/ Patrz co pisał wyżej "Patrzalski"


Dopisane 20.09.2013r. o godz. 22:33:

Chociaż tam jakość węgla była też dobra. Tylko ta waga z czasów ... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2013r. o 8:33
Ja biore 5 rok z rzedu w ZEC i jestem bardzo zadowolony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robo niezalogowany
21 września 2013r. o 8:59
Ja zawsze kupowałem w DARPOLU przy stacji PKP i nie mogę narzekać .Teraz przesiewają węgiel gratis i jest bez grama miału naprawdę polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2013r. o 9:06
ja mam węgiel za darmo podbieram sąsiadowi

ale w tym roku kupił sobie psa grożnego wilczura
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2013r. o 9:07
ja mam węgiel za darmo podbieram sąsiadowi

ale w tym roku kupił sobie psa grożnego wilczura
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2013r. o 10:01
dobry i sprawdzony przeze mnie węgiel kamienny orzech w Kruszynie ul. Lipowa 4 skład opału Karolina Chlastawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7992
#marek2323 nieaktywny
21 września 2013r. o 10:51
zalatw sobie auto i jedz do bogatyni tam nie dosc ze taniej bedzie i wegiel nie oszukany bo prosto z kopalni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
21 września 2013r. o 10:52
Jaki wpływ na jakość węgla ,ma jego sprzedawca ? :)
Co mu przywiozą z kopalni ,tym handluje ;p Jeśli nie kantuje na wadze i nie polewa wodą to warto u niego kupić . Niestety sama jakość węgla nie zależy od niego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Dni otwarte w Ultima