Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Poszukuję dobrego węgla

5653
#poldek nieaktywny
21 września 2013r. o 12:50
Na Kościuszki otwarto nowy skład jakieś promocje i coś takiego czy ktoś tam był jakie ceny.. ?? ?? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2013r. o 15:30
Ja biore 5 rok z rzedu w ZEC i jestem bardzo zadowolony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2013r. o 9:10
759 orzech gruby
799 orzech bardzo gruby
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11000
#Gilbertt nieaktywny
22 września 2013r. o 11:05
W BOGATYNI ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karol niezalogowany
22 września 2013r. o 17:37
Niestety sprzedawca ma bardzo wiele do jakości węgla ...............nie pierwszy roku kupuję ale nie wymienię nazwy to są są dobrzy kanciarze ............w sumie nie ma jak to testy na własnym piecu . Wiadomo gdzie sprzedaja wtedy dobry .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miron niezalogowany
22 września 2013r. o 18:01
nie kupujcie węgla w DAR POLU przy ul Kościuszki ładują jedną czwartą miału
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lolo niezalogowany
22 września 2013r. o 18:22
Tylko nie na kosciuszki . Kupilem ostatnio 2 tony i padaczka . Niby bardzo gruby i mial byc bardzo kaloryczny . Po pierwsze podczas rozladunku za uwazylem ze wegiel jest mieszany z kilku gatunkow , drugie nie jest kaloryczny . Dzisiaj jest teperatura dodatnia a ja w piecu rozpalic nie moge . Drewno sie spala a wegiel sie nie chce rozpalic . Padaczka . A myslalem ze sklad nowo otwarty i bedzie wegiel dobry .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2013r. o 19:17
Na Kościuszki sa 2 składy :) pytanie na którym kupujecie ??
Na starym to padaczka na nowo otwartym to ja w sumie chwale sobie .
Sezon grzewczy rozpoczęty. :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.