Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
CROPP i SINSAY - nowe sklepy w BCC!
~ niezalogowany
24 września 2013r. o 15:36
rafi napisał(a): Mieszkasz w mieszkaniu w którym zapewne mieszkali Niemcy ;) więc i w mieście Niemieckim mieszkasz bez wkładu tych ludzi nie było by tego miasta i jego zabytków ;) a do Granicy ledwie 50 km :)


A ile do granicy Czeskiej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
24 września 2013r. o 15:50
~ napisał(a):
ps. a jak jest u bolszewików, bo wiem że jesteś znawcą? :D

Dziwnie zapytane pytanie, bo czego ma dotyczyć? Odnosi się do czego? Czy ja napisałem, że wiem jak jest u niemców, żeby można jakoś to powiązać?Brawo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
24 września 2013r. o 18:39
~ napisał(a):
rafi napisał(a): Mieszkasz w mieszkaniu w którym zapewne mieszkali Niemcy ;) więc i w mieście Niemieckim mieszkasz bez wkładu tych ludzi nie było by tego miasta i jego zabytków ;) a do Granicy ledwie 50 km :)


A ile do granicy Czeskiej?
70 ;)


Dopisane 24.09.2013r. o godz. 18:39:

~ napisał(a): rafi ,ale jesteś błyskotliwy
Ze niby w jakim sensie ?? w sensie historii tego miasta ?? nie mal połowa mieszkańców mieszka w domach co budowali Niemcy i tyle mieszkamy na starych ziemiach Niemieckich ale nie tego tyczy temat ale galeria tez wybudowana za Niemiecki kapitał ;) im się opłaca inwestować w Polsce bo tu tania siła robocza ;) zresztą ta galeria nie powala bo otwierają się sklepy te co były w Bolesławcu jaki sens tego ma sieć LPP t byle co dlaczego w Zgorzelcu jest H&M C&A a u nas nie ;/

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
24 września 2013r. o 19:08
rafi napisał(a): mieszkamy na starych ziemiach Niemieckich

Nawet mnie nie denerwuj, bo gonga wyłapiesz. To, że na jakiś czas przejęli ten teren to nie znaczy, że są to ich ziemie. Kuchnia psia mać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
24 września 2013r. o 19:11
No ale były ;) raczej my tylko sobie te zabytki odnawialiśmy i nie wiem co ty masz do Niemców ?? byli tu i mieszkali i nawet miasto ma nazwę Bunzlau ;) mało ??

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2013r. o 19:22
masz rację rafi jak nigdy, tylko kurcze pisz jakoś po polsku bo mnie cholera ciska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2013r. o 19:34
Orientuje się ktoś może czy nie szukają tam kogoś do pracy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tysia niezalogowany
24 września 2013r. o 19:53
Fajnie;) Kilka osób będzie miało pracę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.