Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Krzemiński: Rewolucja w wyborach samorządowych 2014
~do K. Marczewski niezalogowany
25 października 2013r. o 9:15
A co się stało z tekstem nocnym ad burmistrza Relicha?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
25 października 2013r. o 9:51
~do K. Marczewski napisał(a): A co się stało z tekstem nocnym ad burmistrza Relicha?


Twoje "AD" niezmiernie mnie zafrapowało :)
Co oznacza ?

I jak piszesz do, to ... Marczewskiego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
25 października 2013r. o 16:41
Pannazdzieckiem napisał(a): Ichne niedoczekanie , propagatorów multikulti, przynajmniej w odniesieniu do mojej skromnej osoby. Dziękuję za wyjaśnienie Izo... anihilacja wartości...

Ty mnie, Panienko, z multikulti pod włos nie bierz :D :D .
To trochę inna para kaloszy, postmodernizm ma głęboko w ... wartości, bliżej mu do gender, a raczej odwrotnie. Wielokulturowość to promowanie innych kultur, systemów wartości. Już mi nieco kieł na muzułmanów przeszedł, choć nie marzę o islamizacji Europy :D.
A wracając do ... wyborów :)
Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2013r. o 23:51
Następny "nawiedzony" się znalazł. A może to ten sam "pan"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
26 października 2013r. o 12:02
~ napisał(a): Następny "nawiedzony" się znalazł. A może to ten sam "pan"?

Ciagle ten sam pan. Podobobnie jak jego guru zmienia nazwy, nie zmieniajac absolutnie nic merytorycznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wasza Rada Miasta niezalogowany
26 października 2013r. o 21:24
(...)

Zmoderowano 26.10.2013 godz.22:28 - powód: spam (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dama niezalogowany
26 października 2013r. o 21:45
Nazwa "Wasza Rada Miasta" sugeruje , jakoby i w moim imieniu ten cudotwórczy organ miał się wypowiadać. A ja nie chce :* Nie życzę by bezimienny twór głosił coś jakoby i za mnie !! Nie znam cię , nie wiem kim jesteś więc nie masz prawa w moim imieniu czegokolwiek głosić !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niczyj obywatel niezalogowany
26 października 2013r. o 21:56
~Dama napisał(a): Nazwa "Wasza Rada Miasta" sugeruje , jakoby i w moim imieniu ten cudotwórczy organ miał się wypowiadać. A ja nie chce :* Nie życzę by bezimienny twór głosił coś jakoby i za mnie !! Nie znam cię , nie wiem kim jesteś więc nie masz prawa w moim imieniu czegokolwiek głosić !!


Ja też sobie nie życzę jakiejś "waszej" rady.
"Wasza Rada..." "Twój Ruch" - zalatuje tym samym "smrodkiem".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza