Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policyjna akcja "ZNICZ 2013"
~F/X niezalogowany
29 października 2013r. o 8:35
W ramach akcji znicz policja stanie przy cmentarzu Kutuzowa i na Kościuszki i będzie łapać na radar. Potem wykaże że "W czasie akcji znicz w okolicach cmentarza złapano 79 kierowców przekraczających predkość".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaro niezalogowany
29 października 2013r. o 10:51
~F/X napisał(a): W ramach akcji znicz policja stanie przy cmentarzu Kutuzowa i na Kościuszki i będzie łapać na radar. Potem wykaże że "W czasie akcji znicz w okolicach cmentarza złapano 79 kierowców przekraczających predkość".

i jeszcze super B do tego dojdzie i będziemy mieli mega efekty akcji znicz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11438
#addicted nieaktywny
29 października 2013r. o 11:35
sluchaj hemi raczej wierzysz policjantom to ci powiem ze na komendzie jest taki alkomat stacjonarny ktory drukuje twoja zawartosc. ja kilka lat temu bylem na komendzie i chcialem dmuchac to mi chcial gliniaz wcisnac ze ustnikow nie maja:)! zasmialem mu sie prosto w gebe i powiedzialem ze ja sie nie brzydze i moge dmuchac brudnym albo bez- no i sie ustnik znalazl. jest jedna zasada- nie ufaj policji, z gory zakladaj ze cie chca oszukac bo tak zostali przeszkoleni przez starszych kolegow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~żegnajIRA niezalogowany
29 października 2013r. o 11:45
Szkoda waszego czasu na pisanie mądrych i głupich postów będzie co ma być w tym pustym kraju trupy alkohol wypadki drogowe tragedie ludzkie i tak co rok co miesiąc co tydzień i co dzień, a dlaczego?kto zgadnie?bo POlak był jest i będzie kim?kto zgadnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
960
#khreecik nieaktywny
29 października 2013r. o 14:03
Przy okazji niech znajdą idiotę co ukradł mi grysik wysypany wokół grobu. MASAKRA :/

Zmoderowano 29.10.2013 godz.19:46 - powód: powielenie posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
29 października 2013r. o 18:26
Dobrze że takie akcje są prowadzone tylko kilka razy w roku. Najwięcej ludzi którzy zasiadają za kółko po spożyciu lub na kacu to są wioski,tam nie ma POLICJI a jak jest to sporadycznie i tyle. Dobrze że są te Święta :)
Dodając na koniec,likwidacja SM i dofinansowanie POLICJI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
29 października 2013r. o 18:53
addicted napisał(a): sluchaj hemi raczej wierzysz policjantom to ci powiem ze na komendzie jest taki alkomat stacjonarny ktory drukuje twoja zawartosc. ja kilka lat temu bylem na komendzie i chcialem dmuchac to mi chcial gliniaz wcisnac ze ustnikow nie maja:)! zasmialem mu sie prosto w gebe i powiedzialem ze ja sie nie brzydze i moge dmuchac brudnym albo bez- no i sie ustnik znalazl. jest jedna zasada- nie ufaj policji, z gory zakladaj ze cie chca oszukac bo tak zostali przeszkoleni przez starszych kolegow


Tu się zdecydowanie nie zgodze ,w ciągu ok.2 lat badałem sie 4 (w tym około miesiąca temu) razy ,3 razy badanie było od ręki i bez problemów ,raz powiedzieli,ze radiowóz z alkomatem pojechał do zdarzenia i jak mi sie spieszy to mogę jechac na miejsce zdarzenia lub poczekać na komendzie.

Lubicie policje lub nie (ja też nie lubie dostawac mandatów i świętym kierowcą nie jestem,bo wiele ograniczeń poza miastem traktuje z tolerancja +20-40km/h ;)), ale to nie znaczy,że trzeba od razu po nich przy każdej okazji jeździć i pisać bzdury,że wychodzić z założenia,że tylko chca oszukac :|

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.