Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jegoblog: "Akcja cmentarzyk"
~igor niezalogowany
1 listopada 2013r. o 9:36
Mówią że czytanie ze zrozumieniem umiera w narodzie, ale nie chciałem w to wierzyć. A to jednak prawda. Przecież ten tekst nie jest o ubieraniu się ładnie na cmentarz, tylko o wyłudzaniu drogich ubrań ze sklepów, ubieraniu się w nie i później zwracaniu do sklepów. Pracowałem kiedyś w takim sklepie i też się z tym spotkałem, ludzie są absolutnie bezczelni i wydaje im się, że jak oszukają firmę to tak naprawdę nikomu krzywdy nie robią. A robią bo np. ja przez to zarabiałem mniej niż mogłem, w właściciel notował straty i w końcu zamknął interes. Bo ludzie tak robili przez cały rok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2013r. o 9:48
hemi napisał(a):
a może tak stosownie ubrać się co do święta?
Bo niektórzy główną "atrakcje" widzą w tym jak się ubrać, a nie w tym aby po prostu być...Z bliskimi,przy grobie bliskich...


A może ktoś patrząc na Ciebie myśli tak samo? Bo chyba nie chodzisz w worku pokutnym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
1 listopada 2013r. o 14:34
~igor napisał(a): Mówią że czytanie ze zrozumieniem umiera w narodzie, ale nie chciałem w to wierzyć. A to jednak prawda. Przecież ten tekst nie jest o ubieraniu się ładnie na cmentarz, tylko o wyłudzaniu drogich ubrań ze sklepów, ubieraniu się w nie i później zwracaniu do sklepów.


Masz rację ;) Czytanie ze zrozumieniem to wielka sztuka. :D Niektórym wydaje się , iż wznieśli się , jak F-16 - osiągnęli "wysoki pułap lotów"...Lecz to tylko ich marzenie ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
1 listopada 2013r. o 14:50
A oto mój strój na dzisiejszy smutny dzień przypominający kochane osoby i zwierzęta .Kurtka ortalionowa khaki cena 20pln bluza z kapturem 20pln koszulka 5pln spodnie dzinsy 80pln buty robocze nowe 85pln =210pln.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
1 listopada 2013r. o 15:57
~ napisał(a):
hemi napisał(a):
a może tak stosownie ubrać się co do święta?
Bo niektórzy główną "atrakcje" widzą w tym jak się ubrać, a nie w tym aby po prostu być...Z bliskimi,przy grobie bliskich...


A może ktoś patrząc na Ciebie myśli tak samo? Bo chyba nie chodzisz w worku pokutnym?


nie ,po prostu idę na groby bliskich a nie na pokaz mody i idę tak samo ubrany jak na codzień ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
1 listopada 2013r. o 16:15
Na groby , czy oglądać kto jak ubrany ?
Bo ja będąc na kilku cmentarzach nic takiego nie zauważyłam ...skupiłam się na tym po co tam poszłam . Odświętność, a rewia mody to dwie różne sprawy . Nie lubię niechlujstwa i zaniedbania , cenię sobie ludzi schludnych, którzy potrafią rozróżnić wyjście do pracy, a wyjście w dzień świąteczny z rodziną.
Gorsza jest ta widownia co obczaja kto i jak ubrany , niż pojedyncze przypadki "wybryku natury" .

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GFGF niezalogowany
1 listopada 2013r. o 17:14
To co Ty nie wiesz ile zamiast garderoby cebuli można kupić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2013r. o 17:16
podobny proceder ma miejsce w sklepach w angii więc to chyba międzynarodowa moda :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza