Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uwaga na oszustów!
~karo niezalogowany
6 listopada 2013r. o 20:12
Właśnie takie wezwanie do zapłaty wczoraj dostałam. Co za perfidne gnidy złodziejskie! Dziękuję Bolec.info za ostrzeżenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2013r. o 20:26
A ja ostrzegam przed firmą telekomunikacyjną PTS SA. Nie zawierajcie umów,bo są w niej haczyki. Wiele osób zostało oszukanych przez tą firmę. Poczytajcie o niej w internecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TAURON niezalogowany
6 listopada 2013r. o 21:16
Karo, zgłoś się do punktu obsługi Klienta przy ul. Łokietka 8a.
Sprawa została zgłoszona na policję i pewnie każdy dowód się przyda.

Pozdrawiam[img=1383768975_iejkwxg.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2013r. o 21:31
,, Bierzycach nalewności " , każdy akapit zaczynany z dużej litery - pomimo kontynuacji zdania....
kupa błędów ....
od razu widać że to przekręt .... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
7 listopada 2013r. o 9:19
A ten temat dlaczego nie jest na czerwono?tylko jakieś pierdoły o lekarzu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
7 listopada 2013r. o 9:41
~NarzeczonaŚmierci napisał(a): A ten temat dlaczego nie jest na czerwono?


Pozdrawiam daltonistkę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2013r. o 10:20
~NarzeczonaŚmierci napisał(a): A ten temat dlaczego nie jest na czerwono?tylko jakieś pierdoły o lekarzu.


[img=1383816013_vig8lxk.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~powerranger niezalogowany
7 listopada 2013r. o 11:43
no to niezłe jaja. ja ostatnio dostałem takie dwa ale zanim zapłaciłem skontaktowałem sie z tauronem i żadnego zadłużenia NIE BYŁO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza