Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Hormann sp Z.O.O

~~oprych niezalogowany
29 października 2017r. o 13:30
A pracowałeś kiedyś w polskiej firmie (u polskiego prywaciarza ) ??
Ja tak. Pracowałem i u prywaciarza jak i w państwowej firmie (jak jeszcze takowe istniały)
Warunki pracy w Hormann są o niebo lepsze niż w 90 % polskich firm.
A o opinie pytaj tych co tam pracują a nie tych co się zwolnili lub zostali zwolnieni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 października 2017r. o 13:49
~~oprych napisał(a): A pracowałeś kiedyś w polskiej firmie (u polskiego prywaciarza ) ??
Ja tak. Pracowałem i u prywaciarza jak i w państwowej firmie (jak jeszcze takowe istniały)
Warunki pracy w Hormann są o niebo lepsze niż w 90 % polskich firm.
A o opinie pytaj tych co tam pracują a nie tych co się zwolnili lub zostali zwolnieni.


no i czym ty sie podniecasz , ale mi to uciecha bo w zagranicznej firmie pracujesz.

w zagranicznej firmie prace każdy dostanie , wiem bo pracowałem w jednej. Przyjmują każdego nawet lekko upos.

ale dostan sie do Porządnej firmy Polskiej, a to wtedy pogadamy.

nie dostaniesz sie i dlatego pracujesz w u Niemca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oprych niezalogowany
29 października 2017r. o 18:11
Nie podniecam się bo pracuję w zagranicznej firmie lecz dlatego że pracuję w dobrej firmie.
Jeśli by to była polska firma z takimi warunkami pracy miałbym takie same podejście .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rysio z klanu niezalogowany
29 października 2017r. o 19:05
~~oprych napisał(a):
~~rysio z klanu napisał(a): przecież już ci normy podnieśli




A możesz sprecyzować komu dokładnie podnieśli te normy bo jakoś nie zauważyłem.[/c
a np. na linii ramp, i już się mówi ile sztuk gebels chce po nowym roku żeby schodziło, a Ty oprych coś mi tu wazyliniarstwem cuchniesz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bystry niezalogowany
29 października 2017r. o 19:19
dobrej firmie dla kogo? taki pracodawca jak przyjeżdża do naszego kraju,to ma Polskiego robotnika za półniewolnika i czuję się jakby był w republice bananowej.i to się musi zmienić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rysio z klanu niezalogowany
29 października 2017r. o 19:59
~~oprych napisał(a):
~~rysio z klanu napisał(a): przecież już ci normy podnieśli




A możesz sprecyzować komu dokładnie podnieśli te normy bo jakoś nie zauważyłem.


a np. na linii ramp, i już się mówi ile sztuk gebels chce po nowym roku żeby schodziło, a Ty oprych coś mi tu wazyliniarstwem cuchniesz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~koń rafał niezalogowany
29 października 2017r. o 20:33
Firma spadła na psy słabo placa warunki pracy tragiczne syf jak w kopalni zero jakiegoś konkretnego socjalu chociażby multisportu kierownictwo boi się dyrektora i gnębi szeregowych pracowników. Dobrze mają tylko donosiciele i czarnuchy pracownicy wiedzą o co chodzi. Jezeli ktoś planuje się zatrudnić to ewentualnie na magazyn tam jest lajcik zero pracy albo utrzymanie ruchu. Zwykłą produkcję omijajcie szerokim łukiem spawalnie też dostaniecie 2100-2400 brutto w biedronce dają przynajmniej 2500 także zastanówcie się dobrze bo będzie coraz gorzej. A związki zawodowe w hormannie to jest kabaret a nie związek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rysio z klanu niezalogowany
29 października 2017r. o 21:01
masz rację koniu, syf jak ch...j, dyra boi się kadra, nic nawet nie można załatwić u kierownictwa bo boją się dyrektora tłumaczą się że z tym to czy owo nie przejdzie a nawet nie próbują bo im kolana ze strachu grają, i qrwa coraz więcej czarnuchów do kurnika to już jak się wszyscy zbiorą to tłok jak w metrze w Pekinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.