Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Hormann sp Z.O.O

~~Bladoróżowy Złotokap niezalogowany
5 października 2018r. o 18:06
~Szmaragdowy Maczek napisał(a): Jak tamtam po dzisiejszym spotkaniu?Hahah ,nastepne bedzie w grudniu 2019??????Ale nas robia w h....,od czerwca.


Widac biedaczku ze nic nie wiesz, widac nie jestes w zwiazkach. bedziesz musial jeszcze poczekac, moze ktos w krzakach ci cos powie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Buraczkowy Tojad niezalogowany
5 października 2018r. o 18:41
Trwa "wyścig szczurów" wśród czarnych koszul o stanowiska mistrzów, ale założę się że wykształcenie przy wyborze nie będzie brane pod uwagę.w tej kwestii nic się nie zmieniło.piekarze miSZCZowie górą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szmaragdowy Maczek niezalogowany
5 października 2018r. o 19:00
Bladorozowy w d....mam twoje zwiazki:):)Dzialacie,dzialacie a efektow nie widac.Poprostu bawicie sie w zwiazki.Ja tam nie narzekam mi w tej firmie dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnofioletowa Ślazówka niezalogowany
5 października 2018r. o 20:12
I jak tam negocjacje...? Zwiazki i ten ich pseudo zarząd to kpina. Pseudo zarząd je z ręki dyr i niewykształconemu rumcajsowi, który kręci kokosy. Naiwni, którzy czekają na mega zmiany. Tak będą, jasne, ale dla tych przy korycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13059
bajo4
5 października 2018r. o 20:47
~Szmaragdowy Maczek napisał(a): Bladorozowy w d....mam twoje zwiazki:):)Dzialacie,dzialacie a efektow nie widac.Poprostu bawicie sie w zwiazki.Ja tam nie narzekam mi w tej firmie dobrze.



Skoro masz w d....ie związki to po co się wypowiadasz?
Czy Wy w ogule wiecie czym są związki zawodowe? Co mogą a czego nie mogą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoturkusowa Języczka niezalogowany
6 października 2018r. o 2:19
Żyjemy w czasach gdzie prywatny inwestor ładuje kupę swojej prywatnej kasy w swoją prywatną firmę. Określa jak ma działać i ile chce płacić i nagle wchodzą związki które gowno się do interesu dokładają, mają same prawa i zero obowiązków i jeszcze chcą decydować o pieniądzach. Coś tu poszło nie tak... a tak w ogole ten zakład to komuna. Wszyscy znają wszystkich. Bez znajomości nic nie załatwisz. W biurze polowa to rodziny i rodziny rodzin. Zero rosadkowego podejścia. Widać że nowy Dyr. Coś tak wie i coś chce ale głowa muru nie przebije. Trzeba wymienić połowę załogi i większość biura to coś się zmieni a ja juz mam alternatywę i wkrótce spadam stąd do normalności
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnofioletowa Ślazówka niezalogowany
6 października 2018r. o 10:33
Daleko nie trzeba szukac. Wystarczy rozpocząć od sekretariatu i członkowie rodzin w każdym dziale nieźle ustawieni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szaroniebieska Katalpa niezalogowany
6 października 2018r. o 12:20
Cale biura ,to jedna wielka rodzina:),przeciez widzisz jak sie integruja....w sumie to nie integracja tylko spotkanie rodzinne:):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza