Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chcą mieć Ją jak najdłużej
2350
#Katarzyna nieaktywny
4 lutego 2014r. o 17:02
Będę wdzięczna za umieszczenie logo wraz z odnośnikiem do aukcji (http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=34682940) prowadzonych na rzecz Agnieszki przez, któregoś z moderatorów forum.





[img=1391529643_bfs20ai.gif]



Dopisane 04.02.2014r. o godz. 17:02:

[img=1391529760_8jm8w2r.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
4 lutego 2014r. o 17:21
Czy to nie wspaniała wiadomość?? Skoro udało się uzbierać już ponad 100.000 to i te 50 dozbieramy:).
Super razem potrafimy zdziałać cudeńka:)
,,W kupie siła a kupy nic nieruszy":)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
4 lutego 2014r. o 19:06
1% Przekażemy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
4 lutego 2014r. o 21:20
~ja napisał(a): Czy to nie wspaniała wiadomość?? Skoro udało się uzbierać już ponad 100.000 to i te 50 dozbieramy:).
Super razem potrafimy zdziałać cudeńka:)
,,W kupie siła a kupy nic nieruszy":)
MUCHA NIE SIADA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franciszek niezalogowany
5 lutego 2014r. o 8:16
Mam nadzieję że teraz w miarę szybko zaczną wpływać pieniążki z odpisu 1%. Myślę że US szybko się uwinie z przelewami.Zdrówka Pani Agnieszko trzymamy kciuki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2014r. o 14:34
1% to dopiero na jesień wpływa. no chyba,że w tym przypadku zajdzie jakiś wyjątek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~beneficjent niezalogowany
5 lutego 2014r. o 15:10
Wyjątków nie ma. Tak działa Skarbówka w Polsce :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2014r. o 15:15
to po jaka cholerę akcja z jednym procentem jak ta pie..przona Skarbóweczka nie zrobi wyjątku???TU SIE WAŻY LUDZKIE ŻYCIE!!HALO PANIE PREZYDENCIE!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza