Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Biorezonans - Bicom czy działa, który gabinet polecacie ?

4210
PrzemekEBM
19 listopada 2013r. o 11:15
Witam, chciałem zasięgnąć Waszej opinii na temat kontrowersyjnego sposobu na m.in. alergie. Czy komuś taki zabieg pomógł i jak to wygląda cenowo. Dzięki i pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LemoniadowyDŻO niezalogowany
19 listopada 2013r. o 11:39
PrzemekEBM napisał(a): Witam, chciałem zasięgnąć Waszej opinii na temat kontrowersyjnego sposobu na m.in. alergie. Czy komuś taki zabieg pomógł i jak to wygląda cenowo. Dzięki i pozdrawiam.
Co ty wypisujesz to nie 18wiek zabobony znachorzy itd.jestem alergikiem i nie biore leków maści i innych pierdół.nie umarłem żyje mam się dobrze.a jak brałem leki to dopiero się działo mało się nie wykończyłem.mam nieraz napady kichania po 15 razy ale można się przyzwyczaić.rezonans tj wyciąganie kasy nie uszkadzając twojego organizmu.rozumiesz?ja cię niby lecze ty niby zdrowiejesz nic od tego ci nie będzie a kasa jak najbardziej prawdziwa.ale gdyby nie pomogło to niech pan wpadnie na kilka wizyt aż nie wydoje pana z kasy i tak będziesz dalej chory bo bierzesz leki co rzekomo mają ci pomóc a w rzeczywistości ci szkodzą i tak w kółko a ja mam co robić tłuke kase jak kartele farmaceutyczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2013r. o 12:28
Gdyby każdy alergik miał tylko takie objawy jak kichanie 15 razy, to nikt nie brał by leków.
Gdy człowiek się dusi lub puchnie, wtedy myśli inaczej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 18:41
Nie wiem dlaczego uważasz, że metoda jest kontrowersyjna. Znam kilkanaście osób, które rzuciły palenie za pomocą tej metody. Sam też rzucałem i nie pale. Po zabiegu nie ma głodu nikotynowego, wiec jest łatwiej. Moi znajomi leczą natomiast alergie swoim dzieciakom i są zadowoleni. Ich syn miał wysypkę w wielu miejscach na ciele, drapał się i robił rany, teraz już jest dobrze o ile mi wiadomo.
Oni chodzą w Bolesławcu na ul. Opitza, ja też tam rzucałem fajki. Nr telefonu o ile się nie zmienił to 508 200 623
Zresztą dopytam znajomych, jakby co to napisze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Misia niezalogowany
10 marca 2017r. o 18:26
Koles co przyjmuje na opitza 3 na biorezonans to naciągacz . Omijać szerokim łukiem! A jak juz ktos wierzy w te metode leczenia to tylko wroclaw najblizej i to nie pierwszy lepszy gabinet tylko Biolife Jadwiga Domaszewska. Dziękuję. To wszystko w tym temacie. Lepiej pojechać i wydac na paliwo niz wrzucic kase w bolcu w błoto!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adam niezalogowany
16 listopada 2017r. o 17:48
Dziękuje za polecenie BioLife z Wrocławia... faktycznie MEGA WIEDZA i DOŚWIADCZENIE! Badała mnie Pani Angelika jak się okazało jest z Jeleniej Góry. W porównaniu do innych gabinetów badanie trwało znacznie dłużej, znacznie więcej testów i mega wiedza! Objeździłem już kilka gabinetów i na pewno będę w razie potrzeby wracał do BioLife i Pani Angeliki! Dziekuję!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladofioletowy Sumak niezalogowany
5 marca 2018r. o 0:04
Dziękuję za poprzednie informacje. Byłemw Jeleniej Górze u. P Angeliki faktycznie mega profesjonalizm i super podejście do naszych dzieci Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowy Gajowiec niezalogowany
1 listopada 2018r. o 1:43
A gdzie ten gabinet pani angeliki sie znajduje w jeleniej górze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.