Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Absurdy pracy w Polsce

~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 14:58
E napisał(a):
~NarzeczonaŚmierci napisał(a): ...bo fajną prace dostałem w peelu za fajną kase i dziś znowu się napije.mogę ci kielicha nalać.

Gratuluję:) A z tym kielichem...no dobra, dawaj :D
To może wieczorem 18 godz może być?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
16 grudnia 2013r. o 22:09
Ja to mam refleks...szachisty ;( :D :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Heh niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 22:24
(...) kraj ale na nasze włsane życzenie. Żeśmy chcieli to mamy bo tych samych (...) ciągle wybieramy a oni nas (...). Wyjechało juz 2,5 mln młodych ludzi z Polski, nie rodzą się dzieci za to wszędzie propaganda gender. Ludzie, obudźcie się!

Zmoderowano 16.12.2013 godz.22:26 - powód: wulgarne słownictwo (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 8:24
To może powiedz na kogo tu głosować? Każdy jeden obiecuje,a w praktyce zupełnie inaczej to wygląda. Nie wierzę żadnej partii politycznej.Każdy napycha tylko swoje kieszenie.Tak oszabrowali Polskę,że nikt jej już nie naprawi.

Zmoderowano 27.12.2013 godz.12:36 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 10:18
Partia przed wyborami obiecuje po wyborach kłamie i kradnie to wtedy naród wychodzi na ulice wiesza tych kłamców na latarniach.i wtedy ten co przyjdzie rządzić po tych wisielcach to będzie rządził.To takie proste.


Zmoderowano 27.12.2013 godz.12:38 - powód: topposting oraz zbędna grafika (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kamil niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 10:25
KONGRES NOWEJ PRAWICY
nie widzę innej opcji bo na "bande czworga" nie ma co głosować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
27 grudnia 2013r. o 12:12
~NarzeczonaŚmierci napisał(a): Opowiem wam co mi się przydarzyło jak szukałem pracy.POjechałem do pewnej firmy niedużej transportowej 3auta. p- to rzekomy pracodawca.ja to ja.Rozmowa ja- ile zarobie? p-12% ja-a od jakiej sumy?p-a pan to chce pracować?ja-te 12% to od jakiej sumy?p-no to chce pan pracować czy nie?ja-tak ale nie za darmo musze wiedzieć od jakiego przerobu?p-XXXX ojro i 12% z tego to wypłata.ja-myśle nie jest tak żle.Ale po przemyśleniu wracam do nich i znowu pytam.Wnioski:okazało się że to wychodzi 2510pln bo ta suma to brutto a naliczają od netto o czym w pierwszej rozmowie nie powiedzieli.i tak wyjazd w niedziele w nocy cały tydz w kabinie jazda w nocy za 2510pln.Po pierwszej rozmowie zadzwonili że mnie mogą zatrudnić ale po drugiej rozmowie cisza i nowe ogłoszenia.bo ja mam tyrać a nie dociekać ile zarobie.nic dziwnego że jest u nich rotacja co 2 miesiące.i ciągle szukają kierowców.I co wy na to.Przestrzegam wszystkich którzy szukają pracy w tym padole pytajcie o wszystko po 10 razy nie bójcie się tych pseudo pracodawców co tylko chcą was wykorzystać i okraść.
Znowu się ogłaszają już drugi raz się ogłaszają w ciągu dwóch miesięcy.ciekawe ile tak razy w ciągu roku.POwodzenia J.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
27 grudnia 2013r. o 18:18
jak ktos ma 2 lewe rece to wszystko mu bedzie przeszkadzało a nie myslałes żeby pokazac co potafisz za pierwszy miesiąc chciałbys zarobic conajmiej 10 000zł i to z góry pewnie masz prawo jazdy tylko na automatyczną skrzynie biegów i tylko na jazde do przodu a topografia pewnie tomtom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza