Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Absurdy pracy w Polsce

~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 12:34
Zwątpiłem w pewnym momencie w ten padół zwany POlską.Ale o dziwo tu jest praca trzeba tylko uparcie szukać.i to nie za grosze zwanej super krajowa 1150pln.Są tu jeszcze polacy patrioci jest ich bardzo mało ale są i trzeba ich szanować bo nie wiadomo jak długo tu wytrwają?do pierwszej kontroli US.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
15 grudnia 2013r. o 12:39
Narzeczona, przepraszam, wiem, że nie na temat, alE muszę zapytać...wytrzeźwiałeś już po tym "łiskaczu" :D :D :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4460
#f.torres nieaktywny
15 grudnia 2013r. o 13:07
Nie polecam pracy u Pana Zbigniewa K. zakaz wybierania urlopu opiekunczego,przynajmniej 200godz.pracy w miesiącu i więcej.Na umowie podstawa reszta pod stołem.Zwalniasz się z pracy otrzymujesz podstawę reszta na paliwo do BMW właściciela.
Kto głosuje na tą piekarnię?Nie rozumiem tego pierwszego miejsca!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Już realista niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 13:26
f.torres napisał(a): Nie polecam pracy u Pana Zbigniewa K. zakaz wybierania urlopu opiekunczego,przynajmniej 200godz.pracy w miesiącu i więcej.Na umowie podstawa reszta pod stołem.Zwalniasz się z pracy otrzymujesz podstawę reszta na paliwo do BMW właściciela.
Kto głosuje na tą piekarnię?Nie rozumiem tego pierwszego miejsca!


Klasyka, opis "biznesmena" na salonach. Tak dziś w kraju mamy, to cała i smutna prawda. Tak POpaprańcy dopuścili do wyzysku, ale trzeba się uśmiechać i robić głupie miny do takich rankingów. Towarzystwo się bawi, a plebs do roboty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 13:26
E napisał(a): Narzeczona, przepraszam, wiem, że nie na temat, alE muszę zapytać...wytrzeźwiałeś już po tym "łiskaczu" :D :D :D
Tak jest ok.napisałem tak bo fajną prace dostałem w peelu za fajną kase i dziś znowu się napije.mogę ci kielicha nalać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 13:32
Dodam jeszcze że w 2000 roku zarabiałem 7500 pln a litr paliwa kosztował około 2 pln, dziś zarabiam 4500pln a litr paliwa 5,35pln.i jak tu ma być dobrze jak podstawa to 1150pln.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
15 grudnia 2013r. o 13:41
~NarzeczonaŚmierci napisał(a): ...bo fajną prace dostałem w peelu za fajną kase i dziś znowu się napije.mogę ci kielicha nalać.

Gratuluję:) A z tym kielichem...no dobra, dawaj :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
15 grudnia 2013r. o 14:25
~Już realista napisał(a): Tak dziś w kraju mamy, to cała i smutna prawda. Tak POpaprańcy dopuścili do wyzysku, ale trzeba się uśmiechać i robić głupie miny do takich rankingów. Towarzystwo się bawi, a plebs do roboty.

Już realisto , może i nim jesteś ...choć w moim przekonaniu nigdy realistą nie zostaniesz. Twoje spojrzenie i ocena faktów politycznych minionego okresu , jak i obecnych , jest marna. Można by rzecz popularnym sloganem - plączesz się w zeznaniach. Twój powyższy tekst to krytyka rządów PO. A poniżej zamieszczony , z innego portalu. Tam napisałeś ,że ..zresztą przeczytaj sam.
Kogo ty chcesz "wypalać ogniem od spodu"? Swoich ojców i matki ? Braci i siostry ? Czy tylko tych , którzy potrafili żyć i realizować plany życiowe przed i teraz a tobie się nie udało bo nie umiałeś postawić przed sobą celu i realizować go ? Na zasadzie - im się udało to teraz ja im pokażę. Nieudacznicy byli , są i będą. GRUBA KRESKA to nie taka prosta "kreska". Jeżeli tęsknisz za nią , to opracuj strategię najpierw . A nie na żywioł. No i konkludując - wyżej nie cierpisz PO , na dole - nie cierpisz "komuny". Więc kto by ci człowieku odpowiadał ? Krytykujesz wszystkich....a może napisz w końcu, jakie ty widzisz rozwiązanie kłopotów Polaków i Polski.

~Już realista
2013-12-14, 16:13
To tobie się udało podnieść łeb przez zdrajców GRUBEJ KRESKI. Brak dekomunizacji poprzez wypalenie ogniem do spodu teraz nas kładzie na kolana. Doprowadzili, że nie mamy już nic swojego i musimy się o wszystko kłaniać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego