Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry psycholog w Bolesławcu

~ niezalogowany
8 czerwca 2014r. o 14:46
Na ul,kościelnej jest dobry psycholog pani Dominika oraz świetny terapeuta pani Agnieszka , przyjmuje też terapeuta rodzinny i pracujący z osobami stosującymi przemoc pan pawel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Skończyłem niezalogowany
19 czerwca 2014r. o 21:35
Ja skończyłem terapię u Pana Dawida. Jestem zachwycony. Zresztą jak mam problem to wracam do jakiś czas jeszcze po kilka porad i słów wsparcia.

Psycholog nie jest tylko od tego aby leczyć chorych. Doskonale wspiera i daje takiego naturalnego kopa do życia - ja jestem człowiekiem zdrowym lecz wiadomo, że jak każdy mam problemy.

Co jakiś czas podejdę i dowiem się czegoś nowego, innego naświetlenia sprawym innego poglądu.

A ten kto mówi, że nie ma dobrego psychologa w Bolesławcu niech się puknie w główkę. Ja znam osobiście dwóch :D

Pana Dawida i Panią Anię - chociaż mają zupełnie inne podejście. Ten kto chce to musi odnaleźć terapeutę do własnych oczekiwań.

Pan Dawid jest typem aktywnego człowieka - dobrze do mnie dociera jego pomoc i wsparcie i wydaje mi się, że Pani Ania trafi natomiast do osób bardziej spokojnych.

Strona Pana Dawida:
http://psychopedagog.eu

Stronę Pani Ani zgubiłem ( do poszukania w Google). :D :D !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
19 czerwca 2014r. o 22:38
To wspaniale, że terapia Ci pomogła. Szczerze Ci napiszę, że łza mi się w oku zakręciła, gdy napisałeś że jesteś osobą zdrową. Też mi się marzy taka sytuacja...


Dopisane 19.06.2014r. o godz. 22:38:

Zgadzam się też, że mamy dobrych psychologów w mieście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jarek niezalogowany
23 czerwca 2014r. o 9:19
sloneczko010981 napisał(a): Coś mi się nie chce wierzyć, że w naszym mieście nie ma dobrego psychologa, niektórzy przyjeżdżają przecież z innych miejscowości i tu pracują. Ja raczej szukam winy w sobie, a nie w terapeucie.


Jeśli żaden terapeuta Ci nie pomógł to faktycznie masz problem... nie szukaj winy w terapiach...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
23 czerwca 2014r. o 15:00
Toteż nie szukam winy w terapiach, jak wyżej napisałam.

Zmoderowano 23.06.2014 godz.20:30 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stanisław SSS niezalogowany
14 lipca 2014r. o 14:03
sloneczko010981 napisał(a):
Toteż nie szukam winy w terapiach, jak wyżej napisałam.Zmoderowano 23.06.2014 godz.20:30 - powód: topposting (moderator)
A którego polecisz najbardziej?

Mam problem z samym sobą. Nie mogę się odnaleźć w życiu. Mam ciągłego doła ;-(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
14 lipca 2014r. o 14:52
Trudno mi polecać komukolwiek psychologa czy terapeutę, bo każdy z nas jest inny. Nie wiem, kto dla Ciebie będzie dobry. Ja na razie chodzę do pana Dawida i jestem w miarę zadowolona. Podobno niezłą psychoterapeutką jest pani Grażyna, która chyba przyjmuje na Grunwaldzkiej. Osobiście miałam też do czynienia z panią Alicją Sz. i podobało mi się jej podejście. Pewnie jeszcze kilku by się psychologów w Bolesławcu znalazło.


Dopisane 14.07.2014r. o godz. 14:52:

Nie dodałam, że pani Ala jest psychologiem klinicznym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
14 lipca 2014r. o 19:16
~Skończyłem napisał(a): A ten kto mówi, że nie ma dobrego psychologa w Bolesławcu niech się puknie w główkę. Ja znam osobiście dwóch :D

Pana Dawida i ...


Pan Dawid jest PEDAGOGIEM, nie PSYCHOLOGIEM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.