Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
TV Trwam nauczy bolesławiecką młodzież "rozumieć media"?!
10897
#Anonim10897 nieaktywny
11 grudnia 2013r. o 22:06
Dziękuję , Falco :* za odpowiedź :] pojęłam :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 grudnia 2013r. o 22:07
spokojnej nocy... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
11 grudnia 2013r. o 22:10
virgo napisał(a): Witajcie dyskutanci ;) Interesuje mnie Wasze uczestnictwo na spotkaniu , o którym mowa w temacie.. Jeżeli ktoś z Was był , proszę napiszcie , jak odebraliście całość spotkania.
Porównamy - komentarze przed i po... :D

P.S. Cieszy mnie ,że moderator uporządkowuje pewne sprawy. Niektórzy z forumowiczów traktują portal , jak swoje "podwórko" , reklamując ...no , powiedzmy "działalność"... reklamują ...za friko ;)

I jeszcze jedna sprawa , choć przepraszam bo nie powinnam tego napisać tutaj..odbiegam od tematu zasadniczego. Skoro zaczęłam - niektórzy podpisują się (niezalogowani) różnymi nickami i sądzą iż są nieropoznawalni :D Drodzy anonimowi , IP Waszego komputera jest widoczne i wystarczy porównać , by wiedzieć ,że nick ...taki...i taki... to ta sama osoba. Więc jak już piszesz coś , to podawaj ten sam nick.


A nie przyszło ci do głowy, że z jednego kompa może korzystać kilka, a przynajmniej dwie osoby ?? To nie d..pa, że każdy ma swoją i tylko na własny użytek :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ooo niezalogowany
11 grudnia 2013r. o 22:16
virgo napisał(a):
I jeszcze jedna sprawa , choć przepraszam bo nie powinnam tego napisać tutaj..odbiegam od tematu zasadniczego. Skoro zaczęłam - niektórzy podpisują się (niezalogowani) różnymi nickami i sądzą iż są nieropoznawalni :D Drodzy anonimowi , IP Waszego komputera jest widoczne i wystarczy porównać , by wiedzieć ,że nick ...taki...i taki... to ta sama osoba. Więc jak już piszesz coś , to podawaj ten sam nick.



Droga virgo, my anonimowi doskonale wiemy, i to od bardzo dawna, że IP naszego komputera jest widoczne. Ameryki nie odkryłaś!
Cieszy mnie, że za każdym razem podaję inny nick:D
Nie obchodzi mnie, jak Ty to odbierasz :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 7:39
Ot jak należy rozumieć ,media - patrzcie, że ta manipulacja ciągle działa na ludzi

[img=1386830351_dr48ska.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiedzieliście o tym? niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 14:00
Manipulacja polega m.in. na tym, że oczernia się konkurencję piorąc masowo przy tym mózgi.
Rezultat? Każdy leming uwierzył, że w Trwam "czarni" piorą mózgi.
Tymczasem to jedyna ogólnopolska stacja, która umożliwia dyskusje i podaje wiadomości, których nie znajdziesz w stacjach propagangowych.


Widzieliście takie rzeczy w innych stacjach? Wiedzieliście o tym, co mówi Petelicki?
Myślicie, że ktoś odpowiedział na te pytania?

Chcecie cokolwiek wiedzieć jak jest naprawdę, to przestańcie oglądać propagandowych manipulatorów mętnego ścieku medialnego! To w Trwam podają prawdę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 15:06
~Wiedzieliście o tym? napisał(a): Manipulacja polega m.in. na tym, że oczernia się konkurencję piorąc masowo przy tym mózgi.


Oczernianie konkurencji, to moim zdaniem pikuś.
Najgorsze jest manipulowanie przez media informacjami, w celu ogłupiania ludzi.
Przedstawia się wydarzenia nie w całości, a tylko we fragmentach, co często diametralnie zmienia przekaz informacji.

Kilka stron temu były podawane informacje, dotyczące działalności o. Rydzyka.
Wiele osób twierdzi, że to pomówienia ale nie ma jakichkolwiek informacji o tym, że ktoś został pociągnięty do odpowiedzialności za te "pomówienia".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
12 grudnia 2013r. o 15:23
~ooo napisał(a):
Droga virgo, my anonimowi doskonale wiemy, i to od bardzo dawna, że IP naszego komputera jest widoczne. Ameryki nie odkryłaś!
Cieszy mnie, że za każdym razem podaję inny nick:D
Nie obchodzi mnie, jak Ty to odbierasz :|


Jest widoczne IP: 82.177.218.*? I bardzo dobrze :) Ciesz się dalej, zachowaj jednak odpowiedni poziom kultury, której ci brakuje prawie w każdej twojej wypowiedzi, i to niezależnie od tego czy jesteś ego, żwirek i muchomorek, piesek Reksio, czy Makowa Panienka
:D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.