Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jazda zimą po drodze

1744
bartek23
8 grudnia 2013r. o 12:35
~mir.ko napisał(a): wystarczy zabrac prawko do wiosny + mandat. bylbym za takim przepisem dla wszystkich ale poki co zakladam zimowki gdy temp spada ponizej zera i pojawia sie lod i snieg. tydzien temu zalozylem. rok temu na letnich do sylwestra sie udalo

Zimówki powinno się zakładać jak temperatura spada poniżej 9 st C

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9277
#pawel6982 nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 12:42
Ty to by ci prawko zabrali a tak to ty wiesz od kiedy obowiązuje używanie opon zimowych najpierw sam bądź w porządku a później oceniaj innych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 12:52
poki co nie ma takiego nakazu. osobiscie lepiej jezdzi mi sie do 140 km/h na letnich w temp ok. 5 st. Moze zimowka lepiej sie wtedy trzyma, roznica minimalna, ale kosztem duzego zuzycia. wole bardziej uwazac i dobry bieznik zostawic na snieg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5751
#danielu nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 12:52
hemi napisał(a):
bartek23 napisał(a): A ja myślę, że ci jeżdżący francuskimi autami nie mają prawa się wypowiadać :)


Masz kogoś na myśli ;)
Niech se ludzie kupują to co chcą ;)
Ja raz miałem francuza i jak francuz to w domku z żoną a nie pod domem :P
Polecam Lagune ,mechanicy będa tak dobrymi przyjaciółmi,że nawet na wigilię sie zaprosi :)

Laguna to królowa....lawet ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 13:14
A ja jeżdżę lagunką już 6 lat, kupiłem ją jak miała 10 :) i nigdy nie woziłem jej lawetą, a mnóstwo razy widziałem na poboczach wypaśne BMW, VW, Audi i to młodsze o wiele lat od lali...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
8 grudnia 2013r. o 13:20
Nie można porównywać starej laguny z tą nową królowa lawet to ta od silnika dci

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 13:27
-hemi ma sentyment do tej laguny ,bo często ją wspomina.Musiała niezle po kieszeni Tobie pojechać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 13:45
~NarzeczonaŚmierci napisał(a): hemi filozof ani jezdzić nie POtrafisz ani konkret nie gadać.znam cię ze zlotów.nic nie znaczący człowieczek jesteś.Nie uosabiaj się do autorytetów drogowych bo jeżdząc imprezą niczym tu nie zabłyśniesz.i na paliwo cię nie stać też.


Jestem nic nieznaczący (a gdzieś chcę?), nic nie potrafię,nie stać mnie na paliwo - dalej słodź mi :)
Zaprosiłbym cię przez priv na spotkanie ,ale jesteś niestety anonimem więc kicha :(
Jak załozysz konto ,to z chęcią cię zaproszę na wymianę zdań w 4 oczy :)ZAPRASZAM :)

Masz coś do mnie: zapraszam na priv.
Nie zaśmiecaj tematu jakimiś bolączkami .

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.