Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prezenty świąteczne

~zuza niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 20:44
no tak święta hm... Jak można cieszyć sie ze świąt skoro na tak wiele nas w tej porąbanej Polsce nie stać. Poprostu na życie nas nie stać. A ekipa rządząca funduje nam jedynie lichą egzystęcje. Ciesze sie ze świąt dla moich dzieci i choć to kolejne świeta kiedy nie będą miały prezentów to ze ściśniętym sercem ciesze się dla nich a popłakać moge do poduszki takie to są świeta w tej porąbanej Polsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Eliza W.z niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 21:18
~zuza napisał(a): no tak święta hm... Jak można cieszyć sie ze świąt skoro na tak wiele nas w tej porąbanej Polsce nie stać. Poprostu na życie nas nie stać. A ekipa rządząca funduje nam jedynie lichą egzystęcje. Ciesze sie ze świąt dla moich dzieci i choć to kolejne świeta kiedy nie będą miały prezentów to ze ściśniętym sercem ciesze się dla nich a popłakać moge do poduszki takie to są świeta w tej porąbanej Polsce.



Świętą rację masz,ten nasz kraj to wykańczalnia uczciwych,normalnych ludzi ,i jak tu zdobywać się na radość?
Mimo to życzę Ci Szczęśliwych ,zdrowych i wesołych Świąt :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wyindywidualizowany niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 21:45
Nie chcę być wyrywny, ale możecie mi zrobić jakiś prezent świąteczny, może być na przykład wycieczka na Madagaskar.
Pisałem do świętego mikołaja, ale zwrócili mi list, który nie dotarł do ratusza :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 21:58
~Wyindywidualizowany napisał(a): Nie chcę być wyrywny, ale możecie mi zrobić jakiś prezent świąteczny, może być na przykład wycieczka na Madagaskar.
Pisałem do świętego mikołaja, ale zwrócili mi list, który nie dotarł do ratusza :D



A mi niech wszyscy pieniadze przysyłają bo życzenia się nie spełniają ,więc proszę od razu o forsę a nie życzenia mi jej :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zuza niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 14:26
dziękuje za życzenia to miłe że ktoś jeszcze myśli podobnie. Też wszystkim wam życze wesołych świąt a ten Swięty Mikołaj to już staruszek i ma skleroze bo o mnie też stale gad zapomina. Postaram sie zdobyc namiary na dziadka mroza ten jak był to zawsze pamietal o maluczkich. Ale znajądz życie to zgubił adres. Najlepszego kochani
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11637
#kasiekkk nieaktywny
17 grudnia 2013r. o 15:13
hah :D a o mnie Mikołaj pamiętał na Mikołajki i podarował mi latającą sosne :D ciekawe co mi da pod choinke ;>

K.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zuza niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 20:21
a to skubany Mikuś a ja pod choinke dostałam kartke o treści LIMIT WYCZERPANY wygląda na to że mam debet u świętego no dobra pujde na kompromis i ucieszę się nawet z rózgi. W końcu można jej użyć na różne sposoby troche wyobraźni i zabawa gotowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
17 grudnia 2013r. o 22:10
Zonie tez kupielem prezent pod choinke. Stojak. Jest szczesliwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.