Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wielkie tłumy na "Orszaku Trzech Króli"
10114
#alter nieaktywny
8 stycznia 2014r. o 18:37
~ napisał(a):
Może to drastyczne porównanie , ale kościół niczym się nie różni od Adolfa H.("Bóg z Nami") czy Józefa S . którzy zabijali miliony ludzi w imię swoich ( jak uważali słusznych ) idei .

Ps. Chodzę regularnie (i często) do kościoła .

Nie wiem czy mogę się określić mianem katolika , chyba jednak bardziej identyfikuję się z pierwszymi wyznawcami naszej wiary - Chrześcijanami .


Odnoszę wrażenie, że masz nie po kolei w głowie.

Przeczysz samemu sobie. Wszyscy katolicy się utożsamiają z chrześcijanami. Ty raczej nie. Bynajmniej Twoje teorie o Stalinie, Hitlerze, i krucjatach są oparte na wiedzy powierzchownej :)
Nie ma sensu nawet z takim idiotyzmami polemizować.


Dopisane 08.01.2014r. o godz. 18:37:

~wolar napisał(a):
Zdaje się zbyt dużo czytałem przeciwieństwie do Ciebie, który gusła przyjmuje za prawdę historyczną


Z brakiem wiedzy i głupotą nie ma sensu dyskutować. Bo takie skrajne zdania mogą być inspirowane tylko głupotą.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 19:33
~wolar napisał(a): W tym wszystkim jest za dużo symboliki, bajki, baśni a za mało prawdy historycznej.



Dokładnie .więcej baśni i mitu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
8 stycznia 2014r. o 19:53
~ napisał(a):
Hmmmm...... do dziesięciolatka też możesz powiedzieć : osiemnastu lat jeszcze nie masz a wódkę chcesz pić ? :P Co nie znaczy że ma np 17 lat


Też potrafię pianę bić -co nie znaczy... że nie umiem trzepać :P

a)W jakim środowisku dziesięciolatek ma pragnienie picia wódki - w Twoim ? :P

b)Nie napisałam, że Jezus miał np. 49 lat :P

c) 33-latek to raczej ktoś ''po trzydziestce '' a nie przed pięćdziesiątką i ludzie studiujący proroctwa i objawienia , na pewno taka różnicę potrafili rozróżnić :P

d) Jezus nie pił wódki, tylko wino z wody , nawet jako 33 -latek :P


itp...
:D


Dopisane 08.01.2014r. o godz. 19:53:

* - 49 lat jak zmarł.

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kmc niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 21:06
Orszak Trzech Króli super sprawa dla naszego pięknego miasta i okolic dziękuję wszystkim organizatorom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2014r. o 11:56
Ale i tak ta z żerdzią wymiata :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~y niezalogowany
9 stycznia 2014r. o 13:18
~ napisał(a): Ale i tak ta z żerdzią wymiata :P
Zamiana była, nie widziałeś/aś? Józef niósł dzieciątko to Maryja musiała nieść kij. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
9 stycznia 2014r. o 22:17
~ napisał(a):
GosiaG napisał(a):
~ napisał(a): Żył 33 lata


Jesteś tego pewien? :P

'' Na to rzekli do Niego Żydzi: 'Pięćdziesięciu lat jeszcze nie masz, a Abrahama widziałeś?' ''



ew.w/g Jana 8:57 ;)

Hmmmm...... do dziesięciolatka też możesz powiedzieć : osiemnastu lat jeszcze nie masz a wódkę chcesz pić ? :P Co nie znaczy że ma np 17 lat

Nie no musiałam to wyciągnąć bo wczoraj nie miałam czasu na pierdoły
No jasne że tyldziak ma rację.
Co za różnica czy by zaokrąglił Jezusowi"nie masz 30,50 czy 80 lat"bo nie ma znaczenia kontekst był ten że jest i tak za młody na to żeby zobaczyć Abrahama który żył setki lat przed jego pojawieniem.


Dopisane 09.01.2014r. o godz. 22:17:

alter napisał(a):
~ napisał(a):


Ps. Chodzę regularnie (i często) do kościoła .

Nie wiem czy mogę się określić mianem katolika , chyba jednak bardziej identyfikuję się z pierwszymi wyznawcami naszej wiary - Chrześcijanami .


Odnoszę wrażenie, że masz nie po kolei w głowie.

Wszyscy katolicy się utożsamiają z chrześcijanami. Ty raczej nie.

Alter co Ty tu gawarit?
Znów twoja wypowiedź o wszystkich którzy nie chodzą czy chodzą do kościoła sprowadza(w twoich oczach ludzi niewierzących)do poziomu zero.Znów potwierdzasz swoją teorię o której mówiłam kilka postów wcześniej,że tylko w naukach KK i jego dogmatach jest prawda i tylko jego wyznawcy są chrześcijanami.
Jezus pierwszy założył chrześcijański zbór (a nie KK) i powiedział"kto w niego wierzy żyć będzie". Tak więc już sam fakt, że tylda wierzy w Jezusa(w przeciwieństwie np;do żydów którzy w dalszym ciągu czekają na mesjasza czy inni)czyni go chrześcijaninem.Tak więc KK nie koniecznie właściwie ogarnia temat bo powstał kilka wieków później jak i inne odłamy.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2014r. o 23:55
On gawarit,ona gawarit itd ,pytanie powinno brzmieć "co ty tu gawarisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.