Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Straż sąsiedzka kontra bandyci
~Motywacja niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 6:50
~rob napisał(a): a gdzie jest policja? nagle wszystkie pieski pozakładały białe czapki i mandaciki,mandaciki. jeszcze trochę i będziemy mieli dziki zachód .

W życiu nie widziałem, żeby psy zakładały czapki,a co więcej wypisywały mandaty. Przyjmujesz jakieś psychotropy?

A jeżeli mówiłeś o funkcjonariuszach policji to nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale psem nazywasz drugiego człowieka, przede wszystkim drugiego człowieka. Mnie osobiście, by taka obraza bardzo uraziła, bo ma wydźwięk negatywny. Kolasy to powinno się łamać właśnie przede wszystkim takim gimbusom nie nauczonych szacunku jak ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Myślący niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 7:18
~ napisał(a):
~yolo napisał(a): jakby te durne społeczeństwo było za prawem do posiadania broni to by nie było żadnych problemów. A tak jeszcze płacicie za ochronę "na policję" i nic z tego nie macie.

Bardzo mądra wypowiedź. Trampki na jutro spakowane?


DURNIU !!! myślisz, że broń mieliby ludzie tylko do saoobrony, a przestępcy nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 7:30
~Myślący napisał(a):
~ napisał(a):
~yolo napisał(a): jakby te durne społeczeństwo było za prawem do posiadania broni to by nie było żadnych problemów. A tak jeszcze płacicie za ochronę "na policję" i nic z tego nie macie.

Bardzo mądra wypowiedź. Trampki na jutro spakowane?


DURNIU !!! myślisz, że broń mieliby ludzie tylko do saoobrony, a przestępcy nie?


Spokojnie dzieci tak właśnie myślą, tak postrzegają świat... Psycholog
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 7:32
Samo pozwolenie na broń nic by nie dało, a może i by było jeszcze gorzej. Rozwiązania problemu trza może szukać w innym miejscu. Wartałoby zacząć od ustosunkowania się do zapisów w KK dotyczącym wyłączenia odpowiedzialności karnej w przypadku obrony koniecznej, bo na dzień dzisiejszy jest wielce wysokie prawdopodobieństwo stania się samemu przestępcą w przypadku bronienia się przed bandytą. Niestety już było kilka takich przypadków. My możemy sobie jedynie popsioczyć, bo nie od dziś wiadomo, że wymiar sprawiedliwości w naszym kraju jest dość nieudolny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 7:39
~Motywacja napisał(a):
~rob napisał(a): a gdzie jest policja? nagle wszystkie pieski pozakładały białe czapki i mandaciki,mandaciki. jeszcze trochę i będziemy mieli dziki zachód .

W życiu nie widziałem, żeby psy zakładały czapki,a co więcej wypisywały mandaty. Przyjmujesz jakieś psychotropy?

A jeżeli mówiłeś o funkcjonariuszach policji to nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale psem nazywasz drugiego człowieka, przede wszystkim drugiego człowieka. Mnie osobiście, by taka obraza bardzo uraziła, bo ma wydźwięk negatywny. Kolasy to powinno się łamać właśnie przede wszystkim takim gimbusom nie nauczonych szacunku jak ty.

Dobrze rob prawisz o tych pieskach. Złapać nieudolnych złodziei to nawet zwykli obywatele potrafią, ale psiaczki już nie. Przyjeżdżali do okradanych wiosek w godzinach 17-19 powiedzcie mi kto wtedy kradnie? Było wiadomo skąd są złodzieje to co za problem obstawić znane "leśne" jak i zwykłe drogi do Ruszowa w nocy, shaltować typa, sprawdzić co ma w bagażniku, skąd ma. No ale przepraszam bardzo policja nie umie wpaść na tak pomysł, najlepiej przyjechać o 17 i pospisywać pijaczków pod sklepem.
Myślę, że pies to zbyt łagodne określenie bo pies potrafi wywęszyć złodzieja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 8:16
nie ma sensu oddawać policji, koc na łeb i pałą lać............
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ojciech niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 9:07
Bandyta czy tego prawo mu zabroni czy nie, znajdzie i będzie sie posługiwał bronia.
Prawo do posiadania broni w celach samoobrony to nie tylko mozliwość odparcia ataku/powstrzymania przestepcy. To także czynnik psychologiczny, który każdemu powinien dać do myślenia, zanim naruszy czyjąś własność lub zagrozi bezpieczeństwu. Napad czy włamanie nie będzie gra wartą świeczki, gdy mozna zarobic kulkę albo dwie.
Statystyki europejskie (kraje unijne, żeby nie było nieporozumień) podają że na ok 1300 ofiar użycia broni, sprawcy zaledwie w kilku przypadkach posłużyli sie bronią legalnego pochodzenia. Świadczy to o tym że legalizacja broni nie równa sie wcale wprowadzeniu zasad dzikiego zachodu na ulicę.
Jest za to oczywistym prawem wolnego człowieka obrona siebie i swojej własności wszelkimi dostępnymi środkami. tymczasem prawo nam te środki ogranicza. a samo jak sie okazuje, nie pomaga zbyt skutecznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10578
#RTV nieaktywny
8 stycznia 2014r. o 9:09
Fajny land Rover :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza