Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nakręć się na wybory
~Anonim niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 17:58
No i znów zacznie się masowe naganianie i oszustwo w głosowaniu na filmik.
I to pod filmem dotyczącym wyborów!!
Ale jeżeli pospólstwo oszukuje pod głupim filmikiem to dlaczego nie oszukiwać w wyborach do parlamentu?

ps. dzieci kochane, zróbcie filmik promocyjny rosyjskich serwerów :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 18:39
Naprawdę nie zrozumiałeś? O to chodzi w tym głosowaniu, że kto więcej osób zmobilizuje do głosowania tym lepiej. Przemyśl coś trzy razy, zanim znowu wykażesz się intelektem :) Co do tematu to głos oddany, ciekawy pomysł i dobra jakość spotu zachęca do wzięcia udziału w wyborach(bo chyba taki był cel). Trzymam kciuki i powodzenia życzę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 18:44
~~~ napisał(a): Naprawdę nie zrozumiałeś? O to chodzi w tym głosowaniu, że kto więcej osób zmobilizuje do głosowania tym lepiej.


Nie rozumiem. Wykorzystywanie dzieci to dla ciebie normalne? Zwłaszcza że nie mogą głosować w tych wyborach?
A o głosowaniu na filmik mam już wyrobione zdanie że będzie to kombinatorstwo norweskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewa niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 19:08
Każda dobra wola musi być oczywiście krytykowana. Wola młodzieży, która kręcąc film dużo się nauczyła, wola głosujących. Wszystko źle. Przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza, nie chcesz to nie głosuj, a regulamin konkursu opracowuje organizator a nie biorący udział.
Młodzi udzie nie zrażajcie się, filmik jest świetny. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 19:49
A czemu ja mam chodzić? Jak eurokołchoz coś chce ode mnie to się sam pofatyguje. Pffff ŻAL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ne ne niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 19:58
To się nazywa pedofilia polityczna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ne ne niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 20:01
Wykorzystywanie dzieci w dziwnych celach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kiksi niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 20:58
moim zdaniem super filmik, gratuluje dostania sie do finału i powodzenia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza