Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Badania gender według Beaty Kempy

~ niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 10:06
kempa nie jest osobą nad którą należy tu sie rozwodzić ale większym złem od niej jest to całe pierd...nie o gender. NIE ŻYCZĘ SOBIE ABY MOIM DZIECIOM MIESZAĆ W GŁOWACH NA ETAPIE PRZEDSZKOLA CZY CHCIAŁYBY BYĆ CHŁOPCEM CZY DZIEWCZYNKĄ- won mi z tym, a już całkowicie osłabiają mnie poglądy redaktorzyny innego portalu zdeklarowanej feministki - jaka to dobra jest ta cała ideologia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 10:40
skoro walczysz z gender czemu Beata jest złem ? jesteście po tej samej stronie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10582
#Kolec nieaktywny
17 stycznia 2014r. o 11:08
Beata Kempa ...może złem nie jest ale bardzo przyczynia się do popularyzacji tej ( jak to nazywa) ideologii w Polsce. Paradoksalnie sprawę rozdmuchała KEP jesienią ub.roku. Ten zastępczy temat jest wygodny dla wielu, bo: przykrywa skandale pedofilskie, porażki rządzących, usprawiedliwia homoseksualizm,transseksualizm i inne dewiacje mniejszości. Póki co ogromna większość społeczeństwa polskiego nie daje się wciągnąć w takie oczywiste bzdury, i ten brak powszechnego zainteresowania został potwierdzony niską frekwencją na owym spotkaniu. Ludzie borykają się ze znacznie poważniejszymi codziennymi problemami niż bzdury o których opowiadają : KEP, pp: Kempa, Środa, Szczuka etc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
17 stycznia 2014r. o 16:53
skorn napisał(a):
tieri napisał(a): Wyniki sondy i frekwencja mówią same za siebie


Którego polityka chciałbyś zobaczyć w Bolesławcu? Odpowiedź uzasadnij.

Najbardziej chciałbym zobaczyć Antoniego ze świtą fachmanów od brzóz i samolotów a to dlatego że takich "okazów" w żadnym ZOO nie ma :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 17:00
tieri napisał(a): Najbardziej chciałbym zobaczyć Antoniego ze świtą fachmanów od brzóz i samolotów a to dlatego że takich "okazów" w żadnym ZOO nie ma :)

Antoni już był,miałeś okazje się wykazać na spotkaniu z nim :|

Zmoderowano 17.01.2014 godz.19:02 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 stycznia 2014r. o 17:00
Pytałem poważnie. Jesteś w stanie odpowiedzieć?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
17 stycznia 2014r. o 17:06
nie odpowiadasz na moje pytania, więc nie wymagaj tego ode mnie. Po za tym dyskusje z tobą są strata czasu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 17:08
Pewnie złotego Donka który z hasłami wolności na ustach, ogłaszając się liberałem podniósł podatki, zlikwidował większość ulg, wyprzedał majątek narodowy, to czego nie dało się sprzedać zniszczył a do kontroli Narodu zatrudnił dziesiątki tysięcy dodatkowych urzędasów. Nie wspomnę już o tym że wpuścił obce służby i nadał im "prawa" do panoszenia się w naszej Ojczyźnie a wszelkie odmiany dewiacji, głównie seksualnych, ustami swoich plugawych sług próbuje wprowadzić do naszej zdrowej dotąd normalności...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.