Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

suknie slubne

~suknie niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 12:28
Witam gdzie w bolcu lub w oklicach mozna kupic suknie slubne,bo na allegro sa dobre ceny ale niewiadomo jakie przyjda tam mozna znalezc nawet do 500zl suknie, dlatego pytam czy wie ktos moze gdzie mozna kupic suknie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 17:45
Polecam salon Katrine Ślubna Moda w Lwówku Śląskim. Ceny nowych sukien zaczynają sie od ok. 900zł dodatkowo jest tam komis i wypozyczalnia sukien.
https://www.facebook.com/katrin.slubnamoda?fref=ts podaje link do strony salonu. Suknie są naprawde piekne bo sama byłam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~panna młoda niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 17:50
Ja swoją szyję w Godzieszowie u Pani Brygidy, ona ma tam salon sukien ślubnych. Znalazłam sobie model w internecie wart 8000 zł a ona uszyje mi ją za 2500. Szyje idealnie jak na zdjęciu. Bardzo dobry kontakt, polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;) niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 18:13
Ja równiesz szyje u Pani Brygidy, model który sobie wybrałam ma mnie kosztować 2tys, zmienialam i kombinowałam i nie było z niczym problemu, za miesiąc przymiarka wiec mogę później napisać o efektach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~suknie niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 19:01
A czy mozna proscic o jakis katakt do tej Pani Brygidy????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawa niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 19:59
A jakie sa ceny szycia sukni u tej Pani? czy jak wynalazlam ladna sukienke za 600zl czy to bedzie taka sama cena czy nizsza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11298
#sterniczka82 nieaktywny
29 stycznia 2014r. o 20:55
No więc suknia napewno nie bedzie tańsza, ale napewno może być piękna. Musiałabyś pojechać do tej Pani, wziąć zdjęcie sukni i ona wyceni uszycie jej. Nr tel to 502037320. Naprawdę polecam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 12:24
piękne suknie i tanie!tel.609988395
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.