Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chamstwo nie zna granic
~M niezalogowany
2 września 2015r. o 9:57
Też tak myślę. Tutaj szkoda czasu, zdrowia i pieniędzy. Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M niezalogowany
2 września 2015r. o 10:03
Tak dla porównania
http://www.znanylekarz.pl/patryk-toklowicz/ortopeda-lekarz-medycyny-estetycznej/lubin#opinions
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 10:20
"po ch.. mi pańskie skierowanie", my wszystko robimy prywatnie,a nie na Narodowy Fundusz Zdrowia, jak się panu nie podoba, to niech pan spier........"

To sie w głowie nie mieści !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 10:55
Ale jaja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robi niezalogowany
2 września 2015r. o 11:13
Ja mimo wszystko polece pania Marszalek, tylko tego portiera radze unikać i nie prowokować. Niech siedzi sobie w tej swojej kanciapie , w koncu in tylko odbiera telefony i nic wiecej wiec nie ma co sobie panem woźnym glowy zawracać. Ważne jest badanie a to jest wg mnie na wysokim poziomie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 12:46
Jak by mi tak powiedział to bym do niego tam pojechal i mu obił tą nie wyparzoną morde :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 13:22
~ napisał(a): Pani Marszałek jest bardzo dobrym lekarzem ... to że męża świra to fakt ale co zrobić nie trzeba oczerniać jej ... fakt fkatem że powinna wymienić osobe rejstrującą i było by po temacie a on odstrasza klientów. Najlepszy jest jak się siedzi w poczekalni i podchodzi do kogoś i się wydziera że za głośno się rozmawia mimo że mówi się szeptem... Albo jak wypytuje na cały głos klienta który dzwoni ("skąd Pan wie że ma Pan prostatę" )cała poczekalnia płakała ze śmiech a on wychodzi ł i Nas upokajał....On naprawdę jest niezrównoważony i przynosi Pani doktor tylko wstyd....


dokładnie ! to jest prawda drze niewyparzona mordę strasznie ,tam w tym przedpokoiku sie dowiesz kto na co choruje i kiedy sie wypróżnia ...i.t.p przy czym pobiera takie sumy (skąd ten cennik ?) ,ze sie nogi uginają !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
2 września 2015r. o 14:09
~ napisał(a): "po ch.. mi pańskie skierowanie", my wszystko robimy prywatnie,a nie na Narodowy Fundusz Zdrowia, jak się panu nie podoba, to niech pan spier........"

To sie w głowie nie mieści !!


Czemu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.