Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła
~ niezalogowany
27 lutego 2014r. o 14:21
~kolega napisał(a):
Crossik napisał(a): Bolesławczanie powinno być !!!!!!!!!!!!


Ty filozow nie bądz taki mądry juz udowodniono ze obydwie formy są poprawne
hehehe rozaalają mnie filozofki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lutego 2014r. o 14:47
pączki z lidla i z biedrony - dajcie spokój za darmo bym tego nie jadł - najlepsze pęczki koło "szimano" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pączek niezalogowany
27 lutego 2014r. o 14:55
~ napisał(a): pączki z lidla i z biedrony - dajcie spokój za darmo bym tego nie jadł - najlepsze pęczki koło "szimano" :D
najlepsze to jak byś sam sobie zrobił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lutego 2014r. o 15:01
~aida napisał(a): jedź i zobacz[/c

Nie bądź taka do przodu bo ci do tyłu zabraknie,może nie mogę akurat jechać i zobaczyć.Może jestem starą ,schorowaną emerytką i nie mam pojazdu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lutego 2014r. o 15:09
~Pączek napisał(a):
~ napisał(a): pączki z lidla i z biedrony - dajcie spokój za darmo bym tego nie jadł - najlepsze pęczki koło "szimano" :D
najlepsze to jak byś sam sobie zrobił




Nie dla kazdego najlepsze te w domu zrobione.przede wszystkim te domowe są nasiąknięte tłuszczem do granic wytrzymałości ,nikt w domu nie zrobi tak ,zeby tłuszcz tak nie wsiąkał,te bzdury z octem i spirytusem to nonsens,tłuszcz i tak wsiąka,takie pączki to tylko dla umierających suchotników bo jak normalnie odżywiony człowiek coś takiego zje ,to w szpitalu się może znależć z atakiem trzustki albo wątroby.Chociaż żyją jeszcze antypody [w moim sasiedztwie] smażące pączki na SMALCU!!!!!!!! :| I potrafiące je strawić.Ja wolę pączki z Lidla bo nie ociekają tłuszczem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1078
#maksymek nieaktywny
27 lutego 2014r. o 15:23
Te wyliczenia są śmieszne :) Skoro w Bolesławcu mieszka tyle ludzi, to trzeba z nich obliczyć najpierw ilość chrześcijan i dopiero mnożyć razy pączki jak już. Przypominam, że obchodzenie tłustego czwartku to chrześcijańska tradycja. Z niewielkich poszukiwań można się zorientować, że nawet wikipedia to 'wie' :)


Dopisane 27.02.2014r. o godz. 15:21:

"Dzień 27 lutego 2014 roku to tradycyjnie tłusty czwartek."

Wolicie napisać głupotę, niż wspomnieć chrześcijańskie święto? "Tradycyjnie obchodzimy dziś tłusty czwartek, czyli ostatni czwartek przed środą popielcową." drogi autorze... miej na tyle w sobie odwagi żeby pisać co wynika z czego... albo napisz (jak już nic co kościelne przez klawiaturę nie przejdzie bo się komputer spali) "Dzień 27 lutego 2014 roku to tradycyjny tłusty czwartek."


Dopisane 27.02.2014r. o godz. 15:23:

Czepiam się oczywiście tego, że nie każdy 27 dzień lutego to tłusty czwartek. Jest to ruchomy dzień tradycją namaszczony zależny od tego kiedy w kalendarzu chrześcijańskim wypada środa popielcowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lutego 2014r. o 15:25
~ napisał(a):
~Pączek napisał(a):
~ napisał(a): pączki z lidla i z biedrony - dajcie spokój za darmo bym tego nie jadł - najlepsze pęczki koło "szimano" :D
najlepsze to jak byś sam sobie zrobił


a te z lidla to sama chemia wolę tłuszczyk niż chemię

Nie dla kazdego najlepsze te w domu zrobione.przede wszystkim te domowe są nasiąknięte tłuszczem do granic wytrzymałości ,nikt w domu nie zrobi tak ,zeby tłuszcz tak nie wsiąkał,te bzdury z octem i spirytusem to nonsens,tłuszcz i tak wsiąka,takie pączki to tylko dla umierających suchotników bo jak normalnie odżywiony człowiek coś takiego zje ,to w szpitalu się może znależć z atakiem trzustki albo wątroby.Chociaż żyją jeszcze antypody [w moim sasiedztwie] smażące pączki na SMALCU!!!!!!!! :| I potrafiące je strawić.Ja wolę pączki z Lidla bo nie ociekają tłuszczem .
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
27 lutego 2014r. o 16:06
To mnie oświeciliście.Dostałam ostatnio przepisa na oponki,dzisiaj cały dzień żyje myślą że zrobię je w końcu dziś wieczorem a tu ....tłusty czwartek.Jak zwykle mam wyczucie w rozkminie :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza