Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Targowiska w B-cu a odzież używana

~dream niezalogowany
12 marca 2014r. o 23:26
Witam. Nie jestem z B-ca i dlatego pytam najpierw tutaj. Czy warto się wybrać na któreś targowisko w poszukiwaniu ciekawej, niedrogiej odzieży używanej ? Czy jest tam dużo takich stoisk wartych uwagi ? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6698
#szpiegula nieaktywny
13 marca 2014r. o 9:53
zależy od dnia i tego czego szukasz. CZasem uda sie wyszperac jakąś perełkę dosłownie za kilka złotych, a czasem wołają jak za zboże :) ZAuwazyłam tendecje, że zazwyczaj najwięcej jest we wtorki, czwartki i oczywiście soboty, ale wtedy dziki tłum ;) Od kiedy mam dzieciaki często tam spaceruję, bo gdzieś trzeba zakupy zrobić i dzieci przewietrzyć, a że przy okazji czasem coś w "oko wpadnie" to też fajnie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
13 marca 2014r. o 15:30
Na pewno warto wybrać się na manchatan (koło szpitala) ja tam często kupuję ciuszki uzywane najwięcej dla dzieci ale dla siebie i męża również. Najwięcej rzeczy jest w sobotę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
13 marca 2014r. o 15:54
~ napisał(a): zamknąć ten bajzel,gorzej niż w Czeczeni,ludzie lubią ubierać się po śmietnikach
>

Skrajnym nietaktem jest naśmiewanie się z ludzi nie mających z czego żyć.
Przecież cała administracja ma się bardzo dobrze.
Przyzwoite wypłaty wszystkie wolne soboty , urlopy chorobowe .
A pozostali ? -- Tyrają jak niewolnicy często na śmieciówkach.
Czyja to wina ? Kto odpowie .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
13 marca 2014r. o 16:24
PanM napisał(a):
~ napisał(a): zamknąć ten bajzel,gorzej niż w Czeczeni,ludzie lubią ubierać się po śmietnikach
>

Skrajnym nietaktem jest naśmiewanie się z ludzi nie mających z czego żyć.
Przecież cała administracja ma się bardzo dobrze.
Przyzwoite wypłaty wszystkie wolne soboty , urlopy chorobowe .
A pozostali ? -- Tyrają jak niewolnicy często na śmieciówkach.
Czyja to wina ? Kto odpowie .


To też nie do końca tak. Ja mam z czego żyć, stać mnie na więcej niż trochę, a jednak baaardzo lubię "szpery" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2014r. o 17:59
ja też tam lubie chodzić poszperać czasem za 2 zł można znaleśc super firmowy ciuch a jak sie zniszczy to nie szkoda wywalić do śmietnika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mgr niezalogowany
13 marca 2014r. o 18:08
PanM napisał(a):
~ napisał(a): zamknąć ten bajzel,gorzej niż w Czeczeni,ludzie lubią ubierać się po śmietnikach
>

Skrajnym nietaktem jest naśmiewanie się z ludzi nie mających z czego żyć.
Przecież cała administracja ma się bardzo dobrze.
Przyzwoite wypłaty wszystkie wolne soboty , urlopy chorobowe .
A pozostali ? -- Tyrają jak niewolnicy często na śmieciówkach.
Czyja to wina ? Kto odpowie .


Trzeba było się uczyć a nie teraz na administracje zganiać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2014r. o 19:44
~Mgr napisał(a):
PanM napisał(a):
~ napisał(a): zamknąć ten bajzel,gorzej niż w Czeczeni,ludzie lubią ubierać się po śmietnikach
>

Skrajnym nietaktem jest naśmiewanie się z ludzi nie mających z czego żyć.
Przecież cała administracja ma się bardzo dobrze.
Przyzwoite wypłaty wszystkie wolne soboty , urlopy chorobowe .
A pozostali ? -- Tyrają jak niewolnicy często na śmieciówkach.
Czyja to wina ? Kto odpowie .


Trzeba było się uczyć a nie teraz na administracje zganiać

nie wszyscy mogą być "administracja", doły też potrzebne.
Ja nie pracuję w administracji, nie mam mgr, nieźle zarabiam, a szpery uwielbiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.