Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry mechanik

9201
#wredota nieaktywny
27 marca 2014r. o 0:21
w kruszynie polecam arka gadzińskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~audi niezalogowany
27 marca 2014r. o 12:10
Prawdopodobnie uszczelka pod głowicą, tanio i dobrze, gdzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AUDI niezalogowany
27 marca 2014r. o 18:03
Kruszyna nie polecam zwłąszcza do uszczelki pod głowica po ich " naprawie "zaczęło sie wszystko sypać co ruszali , natomiast moge polecic Bertmana zapłącisz trochę drożej ale jak cos bedzie nie tak masz gwarancje naprawia ci bez gadania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CDI niezalogowany
27 marca 2014r. o 18:35
~audi napisał(a): Prawdopodobnie uszczelka pod głowicą, tanio i dobrze, gdzie?
Prawdopodobnie czy nie. Przyczyn może być kilka np. korek do zbiorniczka z płynem.Podstawa to dobra diagnoza a dopiero naprawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~audi niezalogowany
27 marca 2014r. o 23:48
~CDI napisał(a):
~audi napisał(a): Prawdopodobnie uszczelka pod głowicą, tanio i dobrze, gdzie?
Prawdopodobnie czy nie. Przyczyn może być kilka np. korek do zbiorniczka z płynem.Podstawa to dobra diagnoza a dopiero naprawa.

dlatego szukam dobrego majstra by prawidłowo zdiagnozował i ewentualnie naprawił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karol niezalogowany
28 marca 2014r. o 8:53
Mogę Ci polecić warsztat na Rajskiej. Od kilku lat naprawiam
u niego swój samochód i jak do dnia dzisiejszego nie mam zastrzeżeń.
Telefon do niego 609208201.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emil niezalogowany
28 marca 2014r. o 10:33
Ja tam zawsze daje do lukasza z Kraszowic. wszystko zawsze było w porządku i nie było problemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
28 marca 2014r. o 13:10
Tak bo nie wiesz moze wszystkiego jak sie dowiesz to napisz,jak cie oszuka , ja z tego co wiem nie bylem jedyny oszukanym przez Lukasza z Kraszowic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.