Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lekarz wyszedł sobie na 50 min chociaż były osoby w kolejce

~ niezalogowany
26 kwietnia 2014r. o 15:06
takie mają przyzwolenie ludzi, nikt nie potrafi im zwrócić uwagi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 kwietnia 2014r. o 16:04
to moze zacznijmy reagowac,w koncu lekarz to tez czlowiek .Raz glosno powiedzialam co mialam na watrobie -niestety nikt z poczekalni mnie nie poparl .Zacznijmy to zmieniac ,a nie tylko narzekac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 kwietnia 2014r. o 16:15
A co miałaś na wątrobie? To, że czekałaś pół godziny czy to , że nie dostałaś skierowania na badania które chciałaś? A może diagnoza lekarza odbiegała od diagnozy dr Google?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 kwietnia 2014r. o 16:24
~ napisał(a): To, że czekałaś pół godziny ..


Znasz cyferki? :)
Jak masz problem to mogę wyjasnić , że 50 min to nie jest to samo co pół godziny! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 kwietnia 2014r. o 20:24
Cyferki znam...
Raz powiedziałam - to nie oznacza , że akurat w ten dzień gdy lekarza nie było przez 50 min. To raz zrozumiałem jakby było w nieokreślonym czasie, nie wiadomo kiedy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 kwietnia 2014r. o 21:22
Masz rację w koncu niech oni też nauczą sie szacunku dla pacjentów. U mnie w przychodni nie ma takiego problrmu - ppodają godzinę i +/- 20 minut jestem przyjęta - lekarz wychodzi z gabinetu na chwilkę - w sumie raz mi się zdarzyło, ale grzecznie przeprosił i poinformował że wróci za 5 minut. W Polsce też może być normalnie - niektórzy szanują czas swoich pacjentów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ala niezalogowany
27 kwietnia 2014r. o 12:50
Pisząc te wypowiedzi należy zauważyć, że lekarz to również człowiek. Może nie zawsze być w należytej dyspozycji. Koniecznym więc było. by kierownictwo przychodni zechciało zainteresować się przyczyną przerwy w przyjmowaniu pacjentów, i bez względu na przyczyny poinformować ich o stanie sprawy, przepraszając za konieczność dalszego oczekiwania.
Jednakże zanim krytycznie na forum zaczniemy oceniać lekarza, my powinniśmy to sprawdzić u kierownika przychodni. Jeżeli lekarz źle się poczuł i zrobił przerwę - to krytycznymi wypowiedziami możemy go jeszcze bardziej skrzywdzić.
Znam lekarza, który dziennie przyjmuje ok 40 pacjentów. Każdego uważnie musi wysłuchać, zbadać, udzielić informacji uzupełnić dokumentację itp. Praca w takim stresie wyczerpuje. Więc starajmy się być dobrze poinformowani i bądźmy wyrozumiali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 kwietnia 2014r. o 13:27
~ napisał(a): A co miałaś na wątrobie? To, że czekałaś pół godziny czy to , że nie dostałaś skierowania na badania które chciałaś? A może diagnoza lekarza odbiegała od diagnozy dr Google?

przepraszam ,jak ja smialam spytac lekarza dlaczego sie spoznil godzine,przeciez ja w swojej pracy za takie spoznienie pewnie bym wyleciala z hukiem.ale to nie szkodzi w podzięce ze wogole przyszedl powinnam go w reke pocalowac na dowidzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.