Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie znasz, nie otwieraj!
~to ja niezalogowany
4 maja 2014r. o 20:13
Spoko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
4 maja 2014r. o 21:14
Problem można rozwiązać prościej ale niestety nie ma woli ustawodawcy aby to zrobić.
Na zachodzie takie numery nie przechodzą.
Jeżeli można traktować człowieka na śmieciówce jak niewolnika to dlaczego nie można wykorzystać emeryta?

Prosta sprawa - państwo ma podatek VAT od firmy kogucik, oszukanego emeryta czy śmieciowego pracownika więc nic nie zrobi, bo podstawa w tym kraju to wydarty z gardła podatek dla nich a nie zwykły człowiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
4 maja 2014r. o 21:32
Emeryci i renciści przychodząc na pokazy finansują naciągaczy, ale także bolesławieckich przedsiębiorców wynajmujących sale na te nieuczciwe pokazy.

Przedsiębiorcy o tym wiedzą, ale czy pieniądze, nawet te od biednych emerytów im nie śmierdzą?

Powinni się wstydzić, że przyczyniają się pośrednio do naciągania starszych ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 maja 2014r. o 15:08
polak napisał(a): Emeryci i renciści przychodząc na pokazy finansują naciągaczy, ale także bolesławieckich przedsiębiorców wynajmujących sale na te nieuczciwe pokazy.

To po jaką cholerę przychodzą? Ludzie zamiast z wiekiem mądrzeć, to głupieją. I jeszcze pretensje do przedsiębiorców.

Nie stać cię? Nie kupuj.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 maja 2014r. o 16:04
Odezwał się jeden z naciągaczy ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
5 maja 2014r. o 16:34
starsi chodzą na takie spotkania bo sa kuszeni darmowymi wystepami, korzystają z każdej nielicznej okazji wyjścia z domu, integracji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 maja 2014r. o 16:36
ja mam 94 lata i wpuszczam tylko pielęgniarkę ,która jest młoda i bardzo ładna ,robi mi zastrzyki na NFZ z witamin
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Emeryt niezalogowany
5 maja 2014r. o 19:15
~ napisał(a): ja mam 94 lata i wpuszczam tylko pielęgniarkę ,która jest młoda i bardzo ładna ,robi mi zastrzyki na NFZ z witamin
Ile dodałeś lat PALA...E bo ja mam 74 skończę w grudniu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza