Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Platforma Obywatelska liderem sondaży przedwyborczych
~mir.ko niezalogowany
11 maja 2014r. o 12:09
~dash napisał(a): Taki portal jak bolec info powinien być obiektywny, a nie subiektywny. Widać, że ktoś tu jest z PO ;)
Jeśli PO będzie miało w tych i następnych wyborach największe poparcie, to nawet nie marudźcie, że w Polsce nie ma pracy, pieniędzy, jest niski przyrost naturalny. To wszystko jest w naszych rękach i to MY wybieramy tych, którzy będą nami rządzić. PRZEJRZYJCIE NA OCZY
Chcecie zmian, to zainteresujcie się trochę polityką, pójdźcie na wybory.


Jak tylko pojawia sie w tłumie PO to rodzą się zarzuty o subiektywizmie :D. marudziliśmy jak nie rządziło PO, jak rządzi to czemu mielibyśmy nie narzekać gdy przegra ? zawsze przed wyborami partie balansujące na granicy progu starają się zaistnieć. troche za późno. kto wie, okaże się czy chcemy testować innych. ludzie obecnie ufają po, pis, sld
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
11 maja 2014r. o 12:13
Ja nie ufam ani po, ani pid, ani sld. Czy to oznacza, że nie jestem człowiekiem? ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
11 maja 2014r. o 12:22
zdecydowanie nie takim który będzie oblewać wybory za 2 tyg czy za rok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PO w tyle niezalogowany
11 maja 2014r. o 13:03
chyba należałoby zmienić tytuł tego postu?

http://wpolityce.pl/polityka/195023-pis-wyprzedza-platforme-w-sondazowym-wyscigu-do-pe-ma-3-punkty-przewagi

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
11 maja 2014r. o 13:09
~mir.ko napisał(a): zdecydowanie nie takim który będzie oblewać wybory za 2 tyg czy za rok

:D Niestety. Najważniejsze, że ,,wybrani" będą oblewać. A czy Ty mir.ko należysz do tej grupy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie na PIS niezalogowany
11 maja 2014r. o 13:15
Ja mam pytanie jeśli PiS jest eurosceptyczny to po jaką cholerę pchają się do europarlamentu .Jedyne co chcą osiągnąć to duże pieniądze za udawani europosłów jak ten Czarnecki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
11 maja 2014r. o 14:00
pchaja sie po to aby zdemontowac ue
eurodeputowani obnizyli procent minimalny z 5 na 3 tzn. ze do pe dostanie sie duzo malych partii przewaznie neofaszystowskich i nacjonalistycznych, cel obnizenia procentowego jest taki aby zintegrowac panstwa unii europejskiej a tylko nacjonalisci moga to zrobic, na dzien dzisiejszy sami nacjonalisci maja inny cel, chca wystapic z unii, ale w tych wyborach nie beda w stanie tego zrobic, byc moze w nastepnych zjednocza sie i beda mieli mozliwosc ale juz z innym celem, utrzymanie unii w innym duchu narodowegosocjalizmu. duze szanse maja szwedzi, holendrzy, francuzi, 2 partie niemieckie (npd i afd), anglicy, holendrzy, polska i inni ktorych nie sledze.
moge sie mylic ale z pewnoscia te wybory beda duzym zaskoczeniem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
11 maja 2014r. o 14:04
~Nie na PIS napisał(a): Ja mam pytanie jeśli PiS jest eurosceptyczny to po jaką cholerę pchają się do europarlamentu .Jedyne co chcą osiągnąć to duże pieniądze za udawani europosłów jak ten Czarnecki .

Bo pO pcha się, by polepszyć pozycję w ue. Wolne żarty. Jeśli ktoś idzie dla kasy to tylko pO i wszelaka dewiancka lewica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza