Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Platforma Obywatelska liderem sondaży przedwyborczych
211
skorn
11 maja 2014r. o 15:58
~Nie na PIS napisał(a): Ja mam pytanie jeśli PiS jest eurosceptyczny to po jaką cholerę pchają się do europarlamentu


Ktos musi pilnować interesów Polski, skoro PO tego nie robi. Może niekoniecznie PiS, raczej prawdziwa prawica - KNP/RN.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MrWhite niezalogowany
11 maja 2014r. o 16:42
Nie rozumiem wyborców tej partii.
Młody człowiek idący do pracy zarobi 1237,20zł co daje 295,81eur.

Przy cenach wynajmu mieszkania w Bolesławcu około 1000zł i/lub cenie kredytu hipotecznego 800zł netto, o którym może zapomnieć przy takim wynagrodzeniu. Zostanie mu do życia 237zł co pozwoli mu wydać 7.9 zł dziennie oczywiście jeśli wynajmie mieszkanie.

W normalnym kraju byłaby już rewolucja.
A my nie dość, że to akceptujemy to jeszcze rząd Tuska wspiera upadającą Grecję. On sam notorycznie kłamie umiejąc się nam w Twarz.

Na koniec powiem, że dla naszego potencjalnego młodego człowieka w okresie letnim na na drzewach będą rosły śliwki, które Niesiołowski zaleca w takim przypadku.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mr Coloured niezalogowany
11 maja 2014r. o 17:00
swoją drogą Janusz kowin Mikke ma sporą szansę dostać się do europarlamentu, oj będzie się działo, będzie wesoło :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
11 maja 2014r. o 18:24
~MrWhite napisał(a): Nie rozumiem wyborców tej partii.
Młody człowiek idący do pracy zarobi 1237,20zł co daje 295,81eur.

Przy cenach wynajmu mieszkania w Bolesławcu około 1000zł i/lub cenie kredytu hipotecznego 800zł netto, o którym może zapomnieć przy takim wynagrodzeniu. Zostanie mu do życia 237zł co pozwoli mu wydać 7.9 zł dziennie oczywiście jeśli wynajmie mieszkanie.

W normalnym kraju byłaby już rewolucja.
A my nie dość, że to akceptujemy to jeszcze rząd Tuska wspiera upadającą Grecję. On sam notorycznie kłamie umiejąc się nam w Twarz.

Na koniec powiem, że dla naszego potencjalnego młodego człowieka w okresie letnim na na drzewach będą rosły śliwki, które Niesiołowski zaleca w takim przypadku.





abys wszystko zrozumial to rzad musialby podniesc place minimalna do 8.000 zl
w tej chwili jest ponoc 1680
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MrWhite niezalogowany
11 maja 2014r. o 19:26
Ja akurat mój drogi kolego jestem spełnionym facetem.
Nie dość, że robię to co kocham to jeszcze całkiem nieźle mi za to płacą.

Jednak perspektywa młodego człowieka w tym czymś co funduje nam PO jest o zgrozo przerażająca.

Co jeśli rozwiniemy powyższą kalkulację dodając młodemu człowiekowi niepracująca partnerkę, która wychowuje ich wspólnego potomka. Wówczas 7.9 trzeba będzie podzielić przez trzy.




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
11 maja 2014r. o 19:58
No tak, tylko trzeba jeszcze zrozumiec, ze to nie rzad daje prace, nie rzad ma placic, nie rzad ksztalci ludzi i nie rzad za nich pracuje.

Jesli nie ma pracy w Boleslawcu to trzeba jej szukac we Wroclawiu albo w innym miejscu, albo samemu rozpoczac dzialalnosc gospodarcza.
Nie ma znaczenia czy rzadzic bedzie PO, PiS, SLD, PSL, itd itd beda robic dokladnie to samo - i dla nas nawet bedzie lepiej jesli beda sie mniej mieszali w sprawy biznesu.


Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
11 maja 2014r. o 20:05
emem napisał(a): No tak, tylko trzeba jeszcze zrozumiec, ze to nie rzad daje prace, nie rzad ma placic, nie rzad ksztalci ludzi i nie rzad za nich pracuje.



Jeżeli uważasz ,że to nie rząd...(jak wyżej) to odpowiedz - po co on w ogóle istnieje ??
Ktoś ustanawia pewne instrumenty , ustala zasady , organizuje aparat nadzoru...jeżeli nie on to robi co napisałeś , to po co to , co wyszczególniłam ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
11 maja 2014r. o 20:08
virgo napisał(a):
emem napisał(a): No tak, tylko trzeba jeszcze zrozumiec, ze to nie rzad daje prace, nie rzad ma placic, nie rzad ksztalci ludzi i nie rzad za nich pracuje.



Jeżeli uważasz ,że to nie rząd...(jak wyżej) to odpowiedz - po co on w ogóle istnieje ??
Ktoś ustanawia pewne instrumenty , ustala zasady , organizuje aparat nadzoru...jeżeli nie on to robi co napisałeś , to po co to , co wyszczególniłam ??


Rzad ma administrowac, stwarzac warunki, zeby powstawaly miejsca pracy, a nie dyskutowac o Kocham Bolec.Info ach typu aborcja, gender itd i nie ograniczac (tego nie wolno reklamowac, tego nie mozna sprzedawac) ani nie mowic kto, gdzie i za ile ma pracowac.

Zastosowana autokorekta


Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo