Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Witamy najmłodszych bolesławian (23/24)!
~majętny Stef niezalogowany
11 maja 2014r. o 11:32
Jest nawet Gabriel Fleszar. A gdzie gitara? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7352
#MiM nieaktywny
11 maja 2014r. o 11:36
emem napisał(a): MiM, tez uwazam, ze fajne te dzieciaczki :)

I tu się z Tobą zgodzę :D

zapraszam na bunzlau.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
11 maja 2014r. o 11:54
emem napisał(a): No anonimie, rozumiem, ze nie masz dzieci :) Gdybys mial to pewnie byc inaczej na to patrzyl :)
Jak dla mnie fajne bobasy, gratulacje dla rodzicow!!!
No wszystkowiedzący najlepiej widzę że twoja chorągiew wieje w kierunku info.ale jest demokracja,a dzieciaki są słodkie :] .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2014r. o 12:30
emem napisał(a): No anonimie, rozumiem, ze nie masz dzieci :) Gdybys mial to pewnie byc inaczej na to patrzyl :)
Jak dla mnie fajne bobasy, gratulacje dla rodzicow!!!



Nie rozumiesz,niestety,jedna ciągle i ta sama uparta śpiewka "nie masz dzieci" -czy ,żeby mieć normalny pogląd i szczere zdanie o tym co jest ładne a co nie to trzeba to coś mieć ,albo nie mieć ? Nic bardziej mylnego.Dla jasności ,mam dzieci i wnuki.Moje dzieci akurat na szczęście nie były po urodzeniu czerwone,pomarszczone ,jajogłowe i łyse tylko jako ewenement w całym szpitalu białe,foremne,długowłose z czystymi ,otwartymi oczami ,taki traf albo zdrowy tryb zycia i odzywiania,jednakże i tak mimo to nie myślę aby ludzki noworodek był uroczy ,już zwierzaków niektórych ładniejsze ,takie jest moje zdanie,ludzki dzieciak musi trochę podrosnąć aby można stwierdzić jego urodę,bardzo lubię dzieci ,te małe ,mniejsze ,najmniejsze ,duże ,większe i największe ,i nie ważne jak wyglądają,ładniejsze czy brzydsze ,lubię ich i koniec a i kocham nad życie ,ale kochanie jest kochaniem a zdanie na temat ładne czy nieładne jest zdaniem i nie można tego łączyć.Jeżeli ktoś kogo kochasz jest pryszczaty,szczerbaty i ma zeza to powiesz ,że jest piękny ? Po co? Ktoś sam widzi ,że nie jest piękny a kto inny wmawia mu ,ze jest właśnie ładny to ma prawo przyjąć to jako drwiącą litość i obrazić się.Szczerość jest najważniejsza i tyle.Znam dziecko ,któremu wmawiano od urodzenia [rodzice,rodzina ,fałszywi znajomi],że jest najpiękniejsze,podrosło uwazając się za piękność ,przyjmując to za normalność[jest brzydkie],dopiero w szkole zaczęło się "prostowanie" i rzeczywisty dramat.Nie należy nigdy nikomu ,zwłaszcza dziewczynkom wmawiać i nieszczerze chwalić "urody" bo można skrzywdzić w ten sposób,trzeba trochę pożyć na tym bożym świecie aby to rozumieć.Dlatego uważam ,ze jak ktoś powie szczerze to to nie jest złośliwość jak niektórzy odbierają tylko rozsądek i zyciowa mądrość.Kto kocha ,sznuje i troszczy się ,ten pustych i niemądrych komplementów nie rzuca lekko i często.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
11 maja 2014r. o 12:35
Anonimie, ale o czym Ty w ogole piszesz? Jednym sie podoba, innym nie musi. Mozesz pogratulowac rodzicom, ale nie musisz. Moga Ci sie zdjecia podoba, ale nie musza. Nikt Cie nie zmusza, zebys pisal, ze Ci sie cos podoba. Kwestia gustu. Mi sie te bobasy sie podobaja i wyrazam swoje zdanie w komentarzach i tyle.

Ja Tobie nie narzucam swojego pogladu, Ty nie narzucaj mi swojego. Nie chcesz patrzec na zdjecia noworodkow to nie otwieraj tego newsa i tyle. Po co to wylewanie jadu? Zal Ci dupe sciska z jakiegos powodu?

Wrocilem z urlopu w USA i ciagle nie moge dojsc do siebie. Tam kazdy (nawet jak mu sei wszystko wali) usmiechniety, pomocny itd. Tutaj w Polsce, nawet jak super dobre wiadomosci to krzywe miny, jatrzenie, wyzywanie, narzekanie, zarzucanie itd, a najlepiej i najlatwiej to anonimowie. Wez sie za siebie anonimie!

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2014r. o 12:47
Nie ściska "mi żal dupy" jak piszesz ,za to myślę że tobie coś główkę ścisnęło w swoim czasie i nic nie kminisz ,nie narzucam nic nikomu tylko piszę o tym ,że zaraz jest wrogość i agresja jak ktoś napisze ,że dziecięta nie koniecznie są ładne ,no i wyszło na moje .przyszła mi ochota to sprawdzić ,i jest spodziewany efekt,wyrazasz gniew i agresję bo ja nie uważam ledwo urodzonych płodów za ładne,tobie się podobają ,twoja rzecz ,czyż choć jedno słowo jest w moim poscie namawiające cię do zmiany zdania? Przyznajesz ,ze nie rozumiesz o czym piszę ,otóż piszę o tym ,ze kazdy powinien mieć prawo ocenić szczerze co mu się podoba i nie powinien być za to "potępiany" albo uwazany za złośliwca,i tyle.Bóg z tobą. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
11 maja 2014r. o 12:55
Anonimie, jesli temat Cie nie interesuje, nie chcesz patrzec na niemowlaki, to po cholere tu zagladac i wylewasz swoj anonimowy jad. Zamiast wszystko negowac, olej ten temat i popatrz na jakies inne, ktore sa dla Ciebie pozytywne. Potrafisz cos pochwalic? Pewnie nie, bo zywisz sie hejtem.


Dopisane 11.05.2014r. o godz. 12:55:

Dodam jeszcze, ze bedziemy pokazywac tego typu dobre informacje na Bolec.Info niezaleznie od ilosci anonimowego hejtu. Dobry news zawsze wygra z anonimowym narzekaniem :-)

Raz jeszcze GRATULUJE wszystkim rodzicom tych bobasow :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
11 maja 2014r. o 13:18
czy Bolesławianie nie powinno się pisać z WIELKIEJ litery. Inna sprawa czemu emem czepiasz się anonima?? wyraził zdanie do którego ma prawo. Jeden lubi fotki noworodków a drugi jak mu skarpetki śmierdzą. Szanuj czyjąś opinię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.