Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem Europejczykiem
~PATRIOTA niezalogowany
11 maja 2014r. o 22:51
"Wróciłem do wolnej Polski,"

jak Polska była wolna to pana na swiecie jeszcze nie bylo, wiec nie mogl pan do niej wrocic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czy tak czy nie ? niezalogowany
11 maja 2014r. o 23:14
Czy start w wyborach , bezpartyjnego Nowaka sprawia że stał się on innym człowiekiem ?
Czy nagle stał się zły , nietolerancyjny , nienawistny ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czy tak czy nie ? niezalogowany
11 maja 2014r. o 23:18
~PATRIOTA napisał(a): "Wróciłem do wolnej Polski,"

jak Polska była wolna to pana na swiecie jeszcze nie bylo, wiec nie mogl pan do niej wrocic.
>

Polska / Polacy /była wolna jak świnie w rzeźni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to ja niezalogowany
11 maja 2014r. o 23:21
Zawistnicy i hejterzy już poczuli żer... kim jesteście, by atakować człowieka odwaznego i z dokonaniami? co sami zrobiliście dla ludzi wokół siebie? polskie piekło sie kłania - zawiść, niechęć do bliźniego, który odniósł sukces, jest znany. Nie musicie przecież na niego głosować, ale dlaczego zaraz go obrażacie? Do kościoła przecież chodzicie - poczytajcie od czasu do czasu dekalog.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MrWhite niezalogowany
11 maja 2014r. o 23:52
Nowek to człowiek pełen energii, pomysłów i co najważniejsze żywy przykład wprowadzania swoich koncepcji w życie.
Dlaczego nie oddam na niego mojego głosu?
Po to ta sama partia co te dziwadło Grodzki(ka) :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 maja 2014r. o 0:10
Wszyscy Polacy są Europejczykami, wystarczy spojrzeć na mapę.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adam niezalogowany
12 maja 2014r. o 0:17
Głosy oddane na Europę+/Twój Ruch to głosy zmarnowane!Wszystkie te kanapowe partyjki to tylko zawracanie głowy. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 maja 2014r. o 0:51
Co to za klaun???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.