Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem Europejczykiem
~ niezalogowany
12 maja 2014r. o 8:11
~Bolecnauta napisał(a): Czy się komu to podoba czy nie to najlepszy kandydat z powiatu bolesławieckiego na posła do Parlamentu Europejskiego, zna języki, łyknął dużo Europy, przedsiębiorca, artysta, były radny, potrafi coś zrobić. Jest przy tym elastyczny. I ja na niego będę głosować.

Ale czym konkretnym będzie się zajmował w PE? Gliniadą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
12 maja 2014r. o 8:17
to w koncu azjaci doczekali sie pierwszego europejczyka, wychodzi na to, ze ja jestem marsjaninem bo do azjatow mi daleko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta do Fobiaka niezalogowany
12 maja 2014r. o 8:21
fobiak napisał(a): to w koncu azjaci doczekali sie pierwszego europejczyka, wychodzi na to, ze ja jestem marsjaninem bo do azjatow mi daleko



Jak czytam Twoje komentarze, to mam duże wątpliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
12 maja 2014r. o 8:57
jesli masz watpliwosci, czyli, ze odniosles sie do naszego apelu i zaczales myslec
mozesz od zaraz wszedzie pisac i glosic: jestem myslacym
jak sie juz rozglosisz to mozesz dodac: europejczykiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta do Fobiaka niezalogowany
12 maja 2014r. o 9:09
Oczywiście jestem Europejczykiem myślącym, a Ty możesz tak napisać i powiedzieć?

A Bogdan Nowak przerasta wielu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
12 maja 2014r. o 9:11
no nie przerasta jesli dowiedzial sie dopiero przed wyborami, ze jest europejczykiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 maja 2014r. o 9:15
A swoją drogą , dość ważkim jest pytanie , co pan Bogdan zamierza w eurokołchozie robić , jak słusznie spytał , któryś z Bolecnautów. Nie wiem , czy sobie przypominasz Kolego Komunisto , nasz forumowy Kolega Kordek , parę tygodni temu obiecał nam swój program i cisza. Tymczasem miasto jest za plakatowane , a o zamiarach potencjalnych europosłów nie wiemy nic. Głosujemy tylko na twarze.

Bo przecież te zdania :

" Uważam, że uniwersalne, voltairowskie wartości, humanizm, szacunek do człowieka dla ludzi wierzących, niewierzących, różnych ras, poglądów, wyznań, kolorów skóry, równość płci i orientacji seksualnych są tymi, których należy bronić i gwarantować wszystkim. Są tymi, z którymi się identyfikuję i które określają mój światopogląd i przekonania polityczne. My wszyscy jesteśmy z tej samej gliny - dodaje. "

... to jakby uczestnictwo w konkursie Miss Polonia , gdzie każda z kandydatek ... kocha dzieci i działalność charytatywną.

Do dupy z takimi wyborami.

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
12 maja 2014r. o 9:32
~Bolecnauta do Fobiaka napisał(a):

A Bogdan Nowak przerasta wielu


Jest światłem w tunelu,
używa gliny,
lubi robić bliny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.