Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dumny ze swoich uczniów
10897
#Anonim10897 nieaktywny
27 maja 2014r. o 20:41
Praktyki tego typu i podobne , z pewnością "zaprocentują" w przyszłości . Uważam ,że odbywanie tego typu praktyk (zagranicznych) to również doskonała forma nauki języka obcego , poznawanie obyczajów danego kraju (dla spostrzegawczych).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WWW niezalogowany
27 maja 2014r. o 22:24
Ta szkoła to wielka porażka z jej dyrektorem na czele. Propaganda gorsza jak za najstarszej komuny.
Jestem rodzicem dziecka które przeżyło w tej szkole koszmar i jedynym rozwiązaniem była rezygnacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elizabeth niezalogowany
27 maja 2014r. o 22:43
nawet kolega z Parowej też był:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Matka niezalogowany
27 maja 2014r. o 23:12
~WWW napisał(a): Ta szkoła to wielka porażka z jej dyrektorem na czele. Propaganda gorsza jak za najstarszej komuny.
Jestem rodzicem dziecka które przeżyło w tej szkole koszmar i jedynym rozwiązaniem była rezygnacja.

Taka sama szkola jak inne w B-cu,ksztalcaca bezrobotnych,walczaca reklama o przetrwanie,te praktyki zagraniczne nic nie zmienia.Kierunki kształcenia to puste deklaracje,wielkie obietnice i więcej nic.Boleslawieckie Starostwo odpowiedzialne za szkolnictwo ponadgimnazjalne nie ma zadnej koncepcji na przyszlosc.


Zmoderowano 28.05.2014 godz.9:05 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Patryk niezalogowany
27 maja 2014r. o 23:34
Przeciez nauczyciele z niemieckich szkol Okregu Drrezdenskiego robia sami nabor w naszych gimnazjach w miejscowościach przygranicznych.Nabor do Szkol Zawodowych w zawodach o profilu budowlanym gwarantując bezpłatne zakwaterowanie w Internatach,bezplatne wyżywienie ,odziez ochronna,bezplatne uprawnienia do obsugi maszyn budowlanych.Miesieczne stypendium 850 euro.Przez pierwsze trzy miesiące prowadzona jest intensywna nauka jezyka niemieckiego,oraz zajecia sportowe i rekreacyjne.A po ukończeniu Szkoly Zawodowej ,każdy ma zagwarantowana prace na takic h samych warunkach i zasadach jak niemiecki absolwent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do www niezalogowany
28 maja 2014r. o 5:21
~WWW napisał(a): Ta szkoła to wielka porażka z jej dyrektorem na czele. Propaganda gorsza jak za najstarszej komuny.
Jestem rodzicem dziecka które przeżyło w tej szkole koszmar i jedynym rozwiązaniem była rezygnacja.


Piszesz totalne bzdury!.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zxc niezalogowany
28 maja 2014r. o 7:19
(...) Co do praktyk, to byłem sam na takich właśnie tamgdzie oni (Lips) i bardzo miło to wspominam. Bardzo dobrze, że coś takiego organizują.

Zmoderowano 28.05.2014 godz.9:06 - powód: offtop (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2014r. o 8:10
Ja tez kiedyś byłem ,wycieczki dydaktyczne sa bardzo potrzebne i mile.


Zmoderowano 28.05.2014 godz.9:07 - powód: błędne i zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza