Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nocna zmiana, czyli Panie Waldku Pan się nie boi…
~bonifacy niezalogowany
3 czerwca 2014r. o 19:40


Bardzo dobrze. A tu nocna zmiana, wymieszana z KULT:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
3 czerwca 2014r. o 19:45
Nie odzywalbym sie gdyby nie to, ze autor juz po raz drugi wykazuje sie podstawowa nieznajomocia rzeczy i uwielbia plecenie czegos co nie do konca ma zwiazek z faktami. Nie wiem skad sie biora tacy ludzie, ktorzy maja petent na madrosc, rzucajac stwierdzenia majace odpowiadac owczesnej i przyszlej rzeczywistosci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Waldek niezalogowany
3 czerwca 2014r. o 19:58
~Malkon napisał(a): Nie odzywalbym sie gdyby nie to, ze autor juz po raz drugi wykazuje sie podstawowa nieznajomocia rzeczy i uwielbia plecenie czegos co nie do konca ma zwiazek z faktami. Nie wiem skad sie biora tacy ludzie, ktorzy maja petent na madrosc, rzucajac stwierdzenia majace odpowiadac owczesnej i przyszlej rzeczywistosci.


Ogarnij się lewaku, bo komentując piszesz brednie. Nieznajomość faktów? śmieszny jesteś kolego. Wszystkim trzeba przypominać co postkomuchy zrobiły w Polsce i nie można im tego zapomnieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Slim niezalogowany
3 czerwca 2014r. o 20:07
Ale patrzcie jak dziś niewiele trzeba aby stać się publicystą, wyróżnionym na stronie głównej najlepszego bolesławieckiego portalu.

Jakiś Szymon publikuje swoją opinię w temacie. A kim jest? Politologiem, naukowcem, politykiem? Moglibyście coś o nim napisać. Jeśli każdy z ulicy może być publicystą na waszym portalu to zgłaszam akces.

Jeszcze gdyby jego przemyślenia były interesujące, wysnuwał ciekawe tezy i podejmował ciekawe tematy. Szymusiu drogi o nocnej zmianie i rządzie Olszewskiego napisano już tak wiele, większość tuzów prawicowej myśli się nad tym tematem pochyliło, że twój krótki tekścik wygląda żałośnie.

O tym że autor w 89 roku bawił się klockami nie ma co wspominać bo pamiętam go z podstawówki więc jesteśmy równolatkami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 czerwca 2014r. o 20:13
Dokładnie , ja komunista mówię. Nie można im tego zapomnieć. (...) Dalej wierzycie w POPIS ? Narodzie ... obudź się :)

Te, Skornik , to kiedy to piwko ? :)

Zmoderowano 03.06.2014 godz.21:22 - powód: słownictwo (moderator)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
3 czerwca 2014r. o 20:23
szymek, wypalilo
nie mam nic do dodania i chwalic mi nie wypada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 czerwca 2014r. o 20:29
fobiak napisał(a): szymek, wypalilo
nie mam nic do dodania i chwalic mi nie wypada


A mi wypada Kolego Komunisto. Szymek jest jednym z nas. Jeszcze raz Cię proszę , nie każ mi się domyślać , pisz po polsku.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tsubasa niezalogowany
3 czerwca 2014r. o 20:32
~Malkon napisał(a): Nie odzywalbym sie gdyby nie to, ze autor juz po raz drugi wykazuje sie podstawowa nieznajomocia rzeczy i uwielbia plecenie czegos co nie do konca ma zwiazek z faktami. Nie wiem skad sie biora tacy ludzie, ktorzy maja petent na madrosc, rzucajac stwierdzenia majace odpowiadac owczesnej i przyszlej rzeczywistosci.

człowieku,gdzie wykazał się nieznajomoscią??przytoczył suche fakty,przedstawione w filmie,którego zapewne nie widziałeś!sto procent poparcia Szymon,chociaż do PiSu mi daleko.Palikoty szczekają,karawana jedzie dalej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie