Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piłka jest okrągła, a bramki są dwie
5653
#poldek nieaktywny
13 czerwca 2014r. o 23:39
Byłem od zawsze fanem Holendrów i mnie nie zawiedli ale takiego pogromu Hiszpanów się nie spodziewałem mimo faulu na bramkarzu pokazali wielką klasę i stawiam że HOLANDIA będzie mistrzem ŚWIATA. :].
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
13 czerwca 2014r. o 23:41
Poldziu, nie zapominaj o Niemcach i... Francuzach! ;)
Holendrom życzę najlepszego!

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
13 czerwca 2014r. o 23:48
magnum44 napisał(a): Poldziu, nie zapominaj o Niemcach i... Francuzach! ;)
Holendrom życzę najlepszego!

No może masz racje ale widząc grę Holendrów to jak musieli by grać Niemcy a zresztą pożyjemy zobaczymy i tak stawiam na Holendrów.

Zmoderowano 14.06.2014 godz.20:25 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
14 czerwca 2014r. o 0:06
Niemcy są nieobliczalni jeśli chodzi o piłkę kopaną. Raczej nigdy im nie kibicuję, jakoś tak mam do nich uraz. Holendrom życzę sukcesu!

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m~ niezalogowany
14 czerwca 2014r. o 0:18
Szykuje się chyba kolejny pogrom :)
Chile-Australia 2:0 po czternastu minutach, pozdrawiam kibiców kopanej ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
14 czerwca 2014r. o 8:22
Trochę Australijczycy namieszali w szykach Chilijczykom, bo łatwo ograć się nie dali.
Podobało mi się wiele akcji obu zespołów, ale aptekarsko - precyzyjna Wilkinsona na linii bramki! Cymesik!

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
14 czerwca 2014r. o 14:16
A ja postawiłam na Meksyk i wygrałam. Co prawda taką malutką sumę, że się wstyd przyznać, ale zawsze. Marny ze mnie hazardzista :) . Szkoda mi Hiszpanii, ale 4 lata temu też przegrali pierwszy mecz, a potem...wiadomo. Podobała mi się gra Holandii i wyrasta na razie na jednego z faworytów. A wracając do Meksyku, to wydenerwowałam się podczas tego meczu, kto oglądał wie o co chodzi :) . Dziś też sobie jeden meczyk obstawiłam i mam nadzieję, że mi wejdzie.


Dopisane 14.06.2014r. o godz. 14:16:

~mir.ko napisał(a):
sloneczko010981 napisał(a): W końcu tak wielka impreza jest tylko raz na 4 lata.


mozna powiedziec ze co 2 :)

W sumie prawda :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
15 czerwca 2014r. o 0:53
pelna emocji 1połowa włochy-anglia :)

wspaniały strzał Balotelli'ego w 46 minucie, lecz wybroniony głową

[img=1402786427_rr89pjz.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.