Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zostań członkiem Bractwa Rycerkiego
~ niezalogowany
21 czerwca 2014r. o 23:40
Zdemotywowany napisał(a): O proszę. Coś ciekawego. Od dzieciństwa marzyłem o wstąpieniu do takiego bractwa. Średniowiecze od zawsze mnie fascynowało i dalej fascynuje. Może czas, by zrobić krok ku spełnieniu chociaż jednego marzenia :)


Chyba się nadasz. Każdy rycerz ma zakuty łeb. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mietek niezalogowany
22 czerwca 2014r. o 10:14
Jest w B-cu bardzo dużo rycerzy .Dosc często spia na trawnikach.Wystarczy .ze Straz Miejska wywiezie ich na GRODZIEC.Tam będą bardziej przydatni,bo będą pilnować zamku.Tylko potrzebne sa duże ilości wina.Bo jak historia mowi żaden rycerz nie przetrwa bitwy o suchym pysku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ANONIMOWY niezalogowany
22 czerwca 2014r. o 10:18
Nie trzeba zapisywać się do bractwa,bo w PL to średniowiecze panuje od średniowiecza głupota i ciemnota.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2014r. o 10:37
~ANONIMOWY napisał(a): Nie trzeba zapisywać się do bractwa,bo w PL to średniowiecze panuje od średniowiecza głupota i ciemnota.
I tu masz swieta racje BOLESLAWIECKI HALABARDNIKU!!Tylko skutecznie walcz z ciemnota i oszustwami tego CIEMNOGRODU!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2014r. o 10:44
~ANONIMOWY napisał(a): .. w PL to średniowiecze panuje od średniowiecza głupota i ciemnota.


Jesteś tego wybitnym przykładem, aczkolwiek zauważam dużą przewagę głupoty nad ciemnotą i niestety nie jest to zaletą!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rekonstruktor od lat. niezalogowany
25 czerwca 2014r. o 18:35
Na zamku Grodziec od lat już bardzo prężnie funkcjonuje jedno bractwo rycerskie. Nie ma sensu "uruchamiać" czegoś nowego z niedoświadczonymi ludźmi, wystarczy wstąpić do obecnego, znanego i doświadczonego. Nie wspominając już o tym że jest to zwykłe ładowanie się na czyjeś zajęte podwórko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sympatyk Bractwa Krzyża Betlejemskiego niezalogowany
25 czerwca 2014r. o 23:48
Po pierwsze uważam, że jeżeli młodzież chcę się aktywizować nie należy ich do tego zniechęcać, zwłaszcza, że jest to połączone z nauką historii.
Po drugie zarzut, że ktoś się wpycha komyś na jego podwórko mając na myśli zamek Grodziec jest to głupi zarzut.
Zamek Grodziec jako zabytek należący do gminy Zagrodno jest dobrem narodowym, a nie własnym podwórkiem tego czy innego bractwa nawet nie zamieszkałego w gminie Zagrodno.
Po trzecie jeżeli jest jakieś doświadczone Bractwo, proponuję temu Bractwu pomóc się rozwijać młodym i nie doświadczonym, taka naturalna kolej rzaczy, zniechęcanie ich i narzucanie swoich kryteriów jest nie zgodna z ideą rekonstrukcji historycznej, tak mi się wydaję.
Pozdrawiam Zatroskany Sympatyk Ruchu Rycerskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adams niezalogowany
26 czerwca 2014r. o 16:17
Z tego co mi wiadomo to zadne doswiadczone bractwo nie korzysta z grodzca.. Ba z kad takie informacje. Po Twojej wypowiedzi doswiadczony rekonstruktorze wnioskuje ze jestes nie wiem... Gdybyscie dzialali preznie od lat to znalaz bym cos na wasz temat w internecie a tu co... Nic!!! Totalnie nic na temat tego aby bylo tam jakies bractwo. Zgodze sie z sympatykiem ze nie warto dolowac niszczyc badz cos w ten desen mlodych ludzi. Trzeba im jak najbardziej pomoc niech rozwinal skrzydla...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.