Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
XLIV Sesja Rady Powiatu Bolesławieckiego
2900
#falco nieaktywny
23 czerwca 2014r. o 19:03
:D a to ''i'' to do czego?...bom ciekaw niezmiernie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sesjonista niezalogowany
23 czerwca 2014r. o 20:04
ciekawe czy seja się odbyła,a jak sięodbyła z tym leżakiem to musiało nieżle capić odorem gorzały. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Palnik niezalogowany
23 czerwca 2014r. o 21:15
~sesjonista napisał(a): ciekawe czy seja się odbyła,a jak sięodbyła z tym leżakiem to musiało nieżle capić odorem gorzały. :P


sesja była na drugi dzień , dali radę już się ogarnąć.
A co nie wolno im .Toż to też ludzie.A skoro dają w palnik to znaczy że sami swoi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
23 czerwca 2014r. o 22:02
~Palnik napisał(a):

sesja była na drugi dzień , dali radę już się ogarnąć.
A co nie wolno im .Toż to też ludzie.A skoro dają w palnik to znaczy że sami swoi.


z takim podejsciem nie masz powodow do niezadowolenia i nie pitol pozniej, ze radni na kacu wyprzedaja twoj powiat albo go zadluzaja.

wszyscy zlodzieje, bandyci i pijaki to tez ludzie, ja tez chlam jak swinia ale do czlowieka podobny nie jestem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 czerwca 2014r. o 22:36
~ napisał(a): No i sami widzicie ,że Przemysław ma rację...! :D
Należy wybrać tą"Waszą Radę "spośród Nas...
I w związku z tym proponuję na szefa powiatu p.M(pod warunkiem ,że porzuci TR)
Na zastępcę :Panna (zna się z większościa bolesławian ,a jak nie to zaprosi na piwo)
Od spraw kultury to bez dwóch zdań Magnum 44 !
Od transportu,dróg i ...falco!
Od młodzieży :skorn !
Od kombatantów : fobiak !
No i żeby nie było ,że sami swoi to na sekretarza powołujemy altera ! A niech P. M z nim się męczy...
Od słuzby zdrowia :Virgo a od oświaty Iza ...
No i żeby było jasne ja tam mogę być członkiem zarządu bez przydziału...
:D :D :D ;)


O przepraszam Kolego 217 :) Nie zgadzam się na taki podział ... ja chce być szefem wszystkich szefów :D :D :D Przemo się nie nadaje. On wszędzie szuka dziury w całym :D Podatki Mu się nie podobają , tuskobojowa władza też i lokalna koteria również . A tu trzeba chłopaka - optymistę , co to wypić i pobawić się potrafi. I na piwo zaprosi , i przystojny, i taki ludzki jest :D Czyli ja :D

Ale najbardziej rozbawił mnie Mirek, Skorn od młodzieży wyklętej :D :D :D

Dobrej nocy Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
23 czerwca 2014r. o 23:17
Pannazdzieckiem napisał(a): ... A tu trzeba chłopaka - optymistę , co to wypić i pobawić się potrafi.



Taki "Chłopak do tańca i do Różań.ca"! :P

O mojej kandydaturze nie wspomnę. :D:D

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Palnik niezalogowany
24 czerwca 2014r. o 5:22
Tu nikt nie nagrywa ale ciekawe co oni gadają o wyborcach.
Może się martwią że tu roboty nie ma i jest drogo ?
Nawalili się z żalu nad po pierwsze mieszkańcami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 czerwca 2014r. o 16:26
ja tam mogę być tym od dróg...

pierwsze co zrobię to przywrócę do łask tzw. ''rogatkowe''na każdym wjezdzie do Bolca...dla ''tubylców'' wprowadzi sie karty drogowe-ile km. przejedziesz dziennie -tyle zapłacisz (to w związku z ekologią a skoro to mój pomysł to chcę być tez tym prezesem od ''środowiska'')
jako że ''po pierwsze mieszkańcy'' to mogę obiecać że zlikwiduję wszystkie płatne parkingi...
aby było sprawiedliwie będziecie płacić gdziekolwiek staniecie

ja nie jako że wiadomo...władzunia :D

Panna...Ty będziesz tym ''od służb'' ...taki bolesławiecki Macierkiewicz ;)
jesteś kumaty w tych teoriach spiskowych jak tamten... ;)


Dopisane 24.06.2014r. o godz. 16:26:

masz dyktafon?...jeśli nie to kupimy bo na pewno sie przyda...
a na tej swojej starej Noki to za wiele nie ponagrywasz...
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza