Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co z pieniędzmi na rzecz ś.p. Agnieszki?
~Beata niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 17:16
Nie ma co roztrząsać sprawy, mi też się nie podoba pomysł ZB z lokatami- WPŁACAŁAM NA RATOWANIE ŻYCIA i tak ma zostać, więc wybieram się do nich i mam nadzieję że nie będzie problemu z przelaniem mojego 1% komuś potrzebującemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 17:19
To może dla moich dzieci też jakieś lokaty założymy ? Tak na lepszy start bo nie wiem czy podołam zapewnić im przyszłość.

Ktoś tam napisał - jakiemu potrzebującemu ? Jakiemu ? A mało ich jest ? Jest mnóstwo chorych dzieci, których nie stać na leczenie - pomóżmy im za te pieniądze !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~as niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 18:40
Ale polski syf... Zenada. Zostawcie te biedną rodzine w spokoju zazdrosnicy. Admina prosze o wylaczenie komentarzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 22:08
~ napisał(a): To może dla moich dzieci też jakieś lokaty założymy ? Tak na lepszy start bo nie wiem czy podołam zapewnić im przyszłość.

Ktoś tam napisał - jakiemu potrzebującemu ? Jakiemu ? A mało ich jest ? Jest mnóstwo chorych dzieci, których nie stać na leczenie - pomóżmy im za te pieniądze !

Tylko zdrowia ci życzę !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasia niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 9:09
To bardzo dobry pomysł żeby założyć lokaty dla dzieci. Straciły swoja Mamą ....... a te pieniążki pomogą im dobrze wystartować w życiu. Wiadomo ,że żadne pieniądze nie zwrócą im Mamy ale nie piszcie że sam Ojciec jest w stanie zapewnić im dobry start w życiu..........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 9:32
~Beata napisał(a): Nie ma co roztrząsać sprawy, mi też się nie podoba pomysł ZB z lokatami- WPŁACAŁAM NA RATOWANIE ŻYCIA i tak ma zostać, więc wybieram się do nich i mam nadzieję że nie będzie problemu z przelaniem mojego 1% komuś potrzebującemu.
Ja się zastanawiam jak ziemia zamierza zwrócić komuś pieniądze wrzucane do puszki?Przecież ktoś mógł wrzucić 10zł a powie że 1000zł i co?Nie wierzę że tak dadzą.Jak dla mnie to ściema i nic nie oddadzą tym którzy nie mają potwierdzenia przelania pieniędzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 9:32
~kasia napisał(a): To bardzo dobry pomysł żeby założyć lokaty dla dzieci. Straciły swoja Mamą ....... a te pieniążki pomogą im dobrze wystartować w życiu. Wiadomo ,że żadne pieniądze nie zwrócą im Mamy ale nie piszcie że sam Ojciec jest w stanie zapewnić im dobry start w życiu..........


Lokaty na bazie nieszczęścia? Budzi to niesmak.Nie jedna rodzina jest w podobnej sytuacji ,i musi sobie radzić sama.Budowanie "dobrego startu" z takich pieniędzy jest co najmniej kontrowersyjne i nie do końca etyczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marta niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 10:12
Co Was tak boli w tej decyzji? Świadomość, że jakieś dziecko może mieć kiedyś zapewniony start w zycie?
Co za chamska logika - skoro inno mają źle to oni tez powinni. To przerażające.
Jak o etyce może sie wypowiadać ktoś życzący drugiemu tego co innym niemiłe. To jakiś absurd.
Równiez proszę o wyłączenie komentarzy w temacie. Ta dyskusja do niczego dobrego nie prowadzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza