Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co z pieniędzmi na rzecz ś.p. Agnieszki?
~ niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 19:21
~ napisał(a): Złóż pisemny wniosek, myślę że nie będą robić problemu z przekazaniem Twoich kilku złotych na rzecz Kuby.
O,jaki foch!A kto powiedział że jak do puszki wrzucił to pewnie tylko parę złotych?!Może właśnie parę stówek?!

Zmoderowano 29.06.2014 godz.19:26 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 19:25
~marta napisał(a): Jest mozliwość zorganizowania akcji na rzecz innych chorych tak jak to zrobiła Ziemia Bolesławiecka wraz z Kasią Rajczakowską i innymi dla Agnieszki. Zamiast narzekać na to, że pieniądze na leczenie Agnieszki zostaną przekazane jej dzieciom możecie zorganizować akcje dla innych chorych. Ci, którzy zrobili najwięcej dla Agnieszki i koordynowali wszystkie akcje są zdania, że pieniądze nalezy zostawić tej rodzinie. I mają do tej decyzji pełne prawo. Na rzecz innych chorych można z równym zapałem organizować zbiórki.
No i po co?Często ludzie sami mają niewiele a jednak sobie odejmą i wpłacą żeby ratować czyjeś życie a potem jak tu się zanosi pieniądze dostanie ktoś na lepszy start?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marta niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 20:03
Co was tak boli w tym lepszym starcie. Mam dwójke dzieci i tez mnie nie stać na załozenie im lokat, borykamy się dodatkowo z problemem zdrowotnym córki, rehabilitacja jest kosztowna. Miałam chęć pomóc Agnieszce - zrobiłam to choć nam jest nie najłatwiej finansowo. I wyobraźcie sobie, że bardzo się ciesze z decyzji, że dzieci, które straciły matkę mają zapewniony bezpieczny start w dorosłość. Jest mi przykro, że mea i wielu innych nie maja takich możliwości ale ciesze się z tego jednego przypadku bo jest to w tej całej tragedii coś bardzo dobrego. Te dzieci spotkały na swojej drodze dobrych ludzi, którzy postanowili im pomóc. Nie mam zielonego pojęcia jak to moze kogokolwiek oburzać. Poza tym nie spotkałam się z przypadkiem by inni potrzebujący zostali odesłani z kwitkiem gdy chodzi o ciężką chorobę. Jeśli równie mocno ich rodzina i znajomi o to zadba jak rodzina Agnieszki - na pewno dostaną pomoc.


Zmoderowano 29.06.2014 godz.20:07 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
29 czerwca 2014r. o 20:49
Lokaty dobry pomysł. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 20:56
Po co ZB pyta internautów, co należy uczynić z zebraną kwotą ? chyba po to, aby siać ziarno niezgody. Niech zrobią , co uważają za właściwe, po co ta dyskusja.A jak mają wątpliwości, to niech zapytają ojca dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 21:02
~ napisał(a): Po co ZB pyta internautów, co należy uczynić z zebraną kwotą ?


Pyta tych internautów, którzy wpłacili pieniądze na określony cel więc nie powinno to w tej sytuacji budzić zdziwienia! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 21:16
~ napisał(a): Po co ZB pyta internautów, co należy uczynić z zebraną kwotą ? chyba po to, aby siać ziarno niezgody. Niech zrobią , co uważają za właściwe, po co ta dyskusja.A jak mają wątpliwości, to niech zapytają ojca dzieci.

Chyba pytali. Inaczej by podali do wiadomości, że mąż przekazał pieniądze na rzecz innych chorych.
Skończcie już pisać o tych pieniądzach, bo się niedobrze robi. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 21:24
~ napisał(a): Po co ZB pyta internautów, co należy uczynić z zebraną kwotą ? chyba po to, aby siać ziarno niezgody. Niech zrobią , co uważają za właściwe, po co ta dyskusja.A jak mają wątpliwości, to niech zapytają ojca dzieci.

Chyba pytali. Inaczej by podali do wiadomości, że mąż przekazał pieniądze na rzecz innych chorych.
Skończcie już pisać o tych pieniądzach, bo się niedobrze robi. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza