Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

~ niezalogowany
19 lutego 2015r. o 13:23
~ napisał(a):
CNC napisał(a): [cZAPRASZAM do mojego pokoju pod nazwą palyroom :D pełno w nim zabawek hahahah coś Ci wybierzemy :)


Jak zabawiałeś tam wszystkie swoje dzieciate latawice, to nie skorzystam :)




"Dzieciate latawice" ?? :| coś mi tu nie pasuje nic a nic,która latawica chce bękarty rodzić,która w ogóle chce rodzić ,kiedy w takim razie miała by czas na latanie i puszczalstwo jak by musiała bachorom tyłki z gówienka obcierać ,nie zmyślajcie,latawice dzieciarów nie mają,i to jeszcze w liczbie mnogiej bo nie chcą rozstępów i zdeformowanej figury,to tylko naiwne wrabiają się w dzieciaki a nie latawice,one sa za cwane na takie numery.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ryś niezalogowany
19 lutego 2015r. o 16:34
Nie każda samotna matka to ladacznica , często za młodu powpadały ,ojcowie poszli do innej a ona sam dźwiga ten bagaż.Lecz prawdą jest ze nie szanująca sie kobieta z dzieckiem mało jest warta jak partnerka, omijać łukiem i szukać innej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
19 lutego 2015r. o 18:54
Coś dla singli :D kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
19 lutego 2015r. o 20:38
Hmmm

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
19 lutego 2015r. o 21:37
E napisał(a): Hmmm


Droga literko E , nie ma co mruczeć :D bo tyle jest wspaniałych facetów :) nie mówię o sobie , bo ja jestem okropny :D


Dopisane 19.02.2015r. o godz. 21:03:

E napisał(a): Hmmm


Droga literko E , nie ma co mruczeć :D bo tyle jest wspaniałych facetów :) nie mówię o sobie , bo ja jestem okropny :D


Dopisane 19.02.2015r. o godz. 21:37:

Nie wiem czy to dobre miejsce ale mogę wam polecić ten film :D idealny dla indywidualistów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13316
#reggi7 nieaktywny
19 lutego 2015r. o 22:37
ja tam polecam czat http://chatonline.24tm.pl/
można poznać ciekawych ludzi z bolca i okolic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2015r. o 22:52
reggi7 napisał(a): ja tam polecam czat http://chatonline.24tm.pl/
można poznać ciekawych ludzi z bolca i okolic


wirusy nie otwierać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13316
#reggi7 nieaktywny
19 lutego 2015r. o 23:34
ja tam polecam czat http://chatonline.24tm.pl/
można poznać ciekawych ludzi z bolca i okolic


Dopisane 19.02.2015r. o godz. 23:34:

polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.