Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przybylski miał wypadek
~ niezalogowany
21 lipca 2014r. o 8:23
~Snikers napisał(a): Pan marszałek chyba lubi przycisnąć, wyprzedzał mnie niedawno na A4, 140 to ja jechałem a on tylko przeleciał jakbym stał w miejscu. Pęknięta opona, proszę Was, kto ma w to niby uwierzyć.

Też widziałem jak Pan P. autostradą szybciutko jechał. Tak ze 180 km/h minimum :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malkontenci niezalogowany
21 lipca 2014r. o 9:14
A ja widziałem setki tysięcy ludzi jak szybciutko jadą autostradą i co ma to wspólnego z Przybylskim .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2014r. o 10:04
Czy to prawda że pan marszałek brał udział w śmiertelnym wypadku ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2014r. o 12:25
~ napisał(a): Czy to prawda że pan marszałek brał udział w śmiertelnym wypadku ?
Tak. w Raciborowicach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2014r. o 13:42
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3513241,policja-wypadek-marszalka-spowodowala-jego-zbyt-szybka-jazda,id,t.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 lipca 2014r. o 14:37
Czyli jednak pirat drogowy, a ja go broniłem... : (

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fakt niezalogowany
21 lipca 2014r. o 16:13
PanM napisał(a):
skorn napisał(a): Przy jakiej maksymalnej prędkosci można opanować samochód z pękniętą oponą? Jest coś na ten temat w kodeksie?


To niemal niemożliwe aby przebita opona była przyczyną wypadku .Poradzi sobie z tym nawet mało wprawny kierowca.Kodeks zakłada dopuszczalne prędkości do 90/h poza autostradami .Zdarzenie miało miejsce na bardzo krętej drodze .Odpowiedź nasuwa się sama.Jednak dla zachowania obiektywizmu powstrzymam się przed wyrokowaniem.
Przyczyną wypadku może być jedynie urwanie się tarczy hamulca.


Miałeś rację ,Było taj jak piszesz.Szkoda że Marszałek idzie w zaparte i się ośmiesza.
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3513241,policja-wypadek-marszalka-spowodowala-jego-zbyt-szybka-jazda,id,t.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2014r. o 23:42
coś nie pasuje - jak mu nie wyjdzie ktos na droge z rowu to płot staje na drodze ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.