Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rekordowo niskie bezrobocie
~ksywa niezalogowany
23 lipca 2014r. o 21:37
Zawodowe szkoły ponadgimnazjalne ratuja rynek pracy .Inne szkoły trzeba pozamykać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bezrobotny z wyboru niezalogowany
23 lipca 2014r. o 22:24
za tydzień mam wezwanie do urzędu pracy, nie chce pracować, nic w ogóle od nich nie chcę, jak mam ściemniać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2014r. o 22:26
~bezrobotny z wyboru napisał(a): za tydzień mam wezwanie do urzędu pracy, nie chce pracować, nic w ogóle od nich nie chcę, jak mam ściemniać?


to z czego żyjesz w takim razie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2014r. o 22:37
~bezrobotny z wyboru napisał(a): za tydzień mam wezwanie do urzędu pracy, nie chce pracować, nic w ogóle od nich nie chcę, jak mam ściemniać?

to kto ci kazał sie rejestrowac lebiego? to znaczy ,że jednak cos od nich chcesz..... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
23 lipca 2014r. o 22:42
~bezrobotny z wyboru napisał(a): za tydzień mam wezwanie do urzędu pracy, nie chce pracować, nic w ogóle od nich nie chcę, jak mam ściemniać?


Ale czego się boisz? Przecież i tak od nich żadnej propozycji nie dostaniesz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2014r. o 22:43
~ napisał(a):
~bezrobotny z wyboru napisał(a): za tydzień mam wezwanie do urzędu pracy, nie chce pracować, nic w ogóle od nich nie chcę, jak mam ściemniać?

to kto ci kazał sie rejestrowac lebiego? to znaczy ,że jednak cos od nich chcesz..... :>


ubezpieczać się samemu od kosztów leczenia jednak sporo kosztuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mops niezalogowany
24 lipca 2014r. o 0:35
urzedy pracy nalezy zlikwidowac jak ktos chce to prace znajdzie a jak ktos nie chce to kradnie i dostaje bloczki na zupe z mopsu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ŚPIOCH niezalogowany
24 lipca 2014r. o 0:37
JAK MAJA DOBRE MENU NA STOŁOWCE TO JA TEZ CHCE BLOCZKI Z MOPSU I SPAC BEDE DO 12 W POLUDNIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza