Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Janusz Łysiak-adwokat

~~Duda niezalogowany
3 września 2017r. o 13:39
Konkretny adwokat,może i drogi ale zna się na tym co robi,w Bolesawcu nie ma nikogo lepszego, polecam w 100%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzysztof niezalogowany
4 września 2017r. o 0:01
~~Duda napisał(a): Konkretny adwokat,może i drogi ale zna się na tym co robi,w Bolesawcu nie ma nikogo lepszego, polecam w 100%


Korzystałaś/eś z usług wszystkich innych Bolesławieckich adwokatów, iż twierdzisz, że w Bolesławcu nie ma nikogo lepszego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bc niezalogowany
4 września 2017r. o 9:03
Zamiast Łysiaka należy skorzystać z usług Pana Łysakowskiego. Jest to człek zacny i skromny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 września 2017r. o 14:33
~~ napisał(a): Nie polecam. Wiem co mówię. Nie chcę być sprzedana stronie przeciwnej. Najlepiej spoza Bolesławca bez układów wziąć adwokata.


zgadzam sie - wszystkie kancelarie, komornicy i sady - to jedna korporacja! ale ziobro sie juz za to wzial...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klientex niezalogowany
25 września 2017r. o 23:20
W sprawie ważnej pan mecenas Łysiak zachował się wysoce profesjonalnie i dyskretnie.Brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fygd niezalogowany
27 września 2017r. o 10:19
Polecam pana Chlebowicza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoczerwony Krokus niezalogowany
9 stycznia 2021r. o 16:31
Świetny pozew rozwodowy napisał mojej żonie :
- zginęły punkty w pozwie 4,5,6
- załącznik nr 1 akt małżeństwa , a w załącznikach opisany załącznik nr 1 podłączony paragon sklep apart a aktu małżeństwa nie ma
- no i hit roku 2020 załącznik nr 2 akt urodzenia mojej córki na okoliczność posiadania wspólnej córki a w załącznikach akt urodzenia mojej żony i powstała nowa postać prawodawstwie polskim -„ZONO -
CÓRKA „
Powołał świadka a świadek wyciągnął kartkę z gotowymi odpowiedziami na pytania i jeszcze sam się nie pojawił na rozprawie ( chyba się wstydził ) wysłał aplikantkę która nie wie jaki strój obowiązuje na sali rozpraw ( sąd kazał dekolt zasłonić pożyczoną garderoba).
Bardzo polecam tego prawnika.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pąsowa Dynia niezalogowany
9 stycznia 2021r. o 18:47
Rozumiem,że wygrałeś sprawę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza