Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łętowski: Samorząd nam się sfilcował
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 listopada 2014r. o 22:10
Kłamać jest łatwo ( wiem z autopsji :D ) Za prawdę można dostać po dupie ... od żony , matki ... Polki . Dobra, starczy z tymi nacjonalistycznymi hasłami . Ponawiam pytanie Benek , pieprzyć ten tysiak Benek , prawda ? :|

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
12 listopada 2014r. o 12:22
Pannazdzieckiem napisał(a): Pytano Cię również o to , czy zrzekniesz się tego głupiego tysiaka i dla idei będziesz chciał nami rządzić.


Wiem, że deklaracja o zrzeczeniu się diety to łatwy chwyt wyborczy, ale nie zamierzam go stosować. Dieta to rekompensata za straty spowodowane nieobecnością w pracy. I tyle.


Dopisane 12.11.2014r. o godz. 12:22:

"Bernard Łętowski udowadniał wielokrotnie, że jest odpowiedzialny, pracowity i zaangażowany w sprawy publiczne. Po raz kolejny ma odwagę poddać się publicznej weryfikacji. Sądzę, że warto mu zaufać i dać szansę do działania w naszym imieniu z mandatem radnego.

mówi Ewa Zbroja, więcej tutaj:
http://letowski.ziemiaboleslawiecka.pl/popieram-bernarda-letowskiego-ewa-zbroja/

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2014r. o 12:29
Ja mam pytanie do KWW Ziemia bolesławiecka. Przy założeniu że do rady powiatu dostaje się Platforma Samorządowa (PO) i Dobrzy Gospodarze( tak się chyba nazywa KW Romana) kogo poprzecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Witek z Modlej niezalogowany
12 listopada 2014r. o 12:33
Szkoda ,ze Pan Letowski nie wystartowal na Urzad Wojta do GRomadki.Mialby szanse wygrania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
12 listopada 2014r. o 12:43
~ napisał(a): Ja mam pytanie do KWW Ziemia bolesławiecka. Przy założeniu że do rady powiatu dostaje się Platforma Samorządowa (PO) i Dobrzy Gospodarze( tak się chyba nazywa KW Romana) kogo poprzecie?


Jeśli zostanę radnym, to będę współdecydował o takich sprawach. Na razie jest na to za wcześnie. Możemy jednak odwrócić pytanie:
Do Rady Powiatu dostaje się Ziemia Bolesławiecka, kogo poprą gospodarze i Platforma? : ))))

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2014r. o 12:50
Bernardzie jednak uważam że powinniście określić się przed wyborami. załóżmy że ja mam dośc i Gospodarzy i Platformy chcę nowego. Zna również nastawienia bolesławian i nie ma możliwości aby wymienione komitety nie weszły. Może i poparłabym ZB, ale muszę wiedzieć z kim wam bardziej po drodze.Bo z dwóch wymienionych przeze mnie komitetów jeden to dla mnie mniejsze zło. Więc wolałabym wiedzieć że konsekwencją oddania głosu na ZB nie będzie poparcia przeze mnie gorszego zła. Cały czas się waham na kogo oddać swój głos i taka informacja byłaby dla mnie wskazówką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
12 listopada 2014r. o 12:51
Ziemia Bolesławiecka jest juz dawno dogadana z komitetem Romana,więc nie rżnij pan głupa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ivo P. niezalogowany
12 listopada 2014r. o 12:56
~ napisał(a): Bernardzie jednak uważam że powinniście określić się przed wyborami. załóżmy że ja mam dośc i Gospodarzy i Platformy chcę nowego. Zna również nastawienia bolesławian i nie ma możliwości aby wymienione komitety nie weszły. Może i poparłabym ZB, ale muszę wiedzieć z kim wam bardziej po drodze.Bo z dwóch wymienionych przeze mnie komitetów jeden to dla mnie mniejsze zło. Więc wolałabym wiedzieć że konsekwencją oddania głosu na ZB nie będzie poparcia przeze mnie gorszego zła. Cały czas się waham na kogo oddać swój głos i taka informacja byłaby dla mnie wskazówką.
Zachecam do glosowania na Komitet Ziemia Boleslawiecka,jest tam dużo odpowiedzialnych Kandydatow,ktorym warto zaufac!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.