Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łętowski: Samorząd nam się sfilcował
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 października 2014r. o 22:25
A ja myślę , że kosmici Biedaku :) Uważam tak, ponieważ księżyc nie kręci się do okoła własnej osi. Wszystkie inne księżyce Układu Słonecznego mają cykl dzienno-nocny , nasz nie ! Wszechświat powstał w wyniku nie tyle Wielkiego Wybuchu , co zamysłu Stwórcy i panta rei oprócz Luny. Ciekawym jak wyglądają nasi Nadzorcy-bogowie ? :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
9 października 2014r. o 22:32
Pannazdzieckiem napisał(a): A ja myślę , że kosmici Biedaku :) Uważam tak, ponieważ księżyc nie kręci się do okoła własnej osi. Wszystkie inne księżyce Układu Słonecznego mają cykl dzienno-nocny , nasz nie ! Wszechświat powstał w wyniku nie tyle Wielkiego Wybuchu , co zamysłu Stwórcy i panta rei oprócz Luny. Ciekawym jak wyglądają nasi Nadzorcy-bogowie ? :D

Dobranoc :)


kosmici też mogą być tą inteligencją. A prawda jest taka, że mądry wykorzystuje biedaka :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~218 niezalogowany
9 października 2014r. o 22:35
Pannazdzieckiem napisał(a): Uważam tak, ponieważ księżyc nie kręci się do okoła własnej osi. Wszystkie inne księżyce Układu Słonecznego mają cykl dzienno-nocny , nasz nie !


Panna, księżyc kręci się wokół własnej osi, a okres obrotu jest synchroniczny z okresem obiegu.

w ten sposób wszechwieczny mówi specjalnie do ciebie, nie skreślaj Przema, walcz o niego ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 października 2014r. o 22:49
Obserwatorów na ziemi jest wielu , w różnym położeniu geograficznym i czasie, i zawsze widzą tę samą stronę. Pewnie są synchroniczni z okresem obiegu :D Nie skreślam Przema , liczę , że zacznie odpowiadać na pytania , tak jak nakazuje idea.

Dobranoc ... ostatecznie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~218 niezalogowany
9 października 2014r. o 23:00
Pannazdzieckiem napisał(a): Obserwatorów na ziemi jest wielu , w różnym położeniu geograficznym i czasie, i zawsze widzą tę samą stronę. Pewnie są synchroniczni z okresem obiegu :D Nie skreślam Przema , liczę , że zacznie odpowiadać na pytania , tak jak nakazuje idea.

Dobranoc ... ostatecznie :)


Na tym własnie polega ten sam okres obiegu wokół własnej i po orbicie wokół Ziemi, dzięki temu zawsze widzisz tylko jedną stronę księżyca.

kolejny raz Cthulhu mówi do ciebie, ty wyciągnij rękę do Przema, daj mu szansę, namaść na tybuna i wesprzyj w walce ;-)

zatem Panienko dobranoc ostatecznie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mk niezalogowany
12 października 2014r. o 0:01
Cieszę się Panie Bernardzie że Pan startuje w wyborach. Nie wiem jeszcze czy na Pan zagłosuję ale daje Pan nadzieję że w radzie znajdą się ludzie z otwartą głową i na przyzwoitym poziomie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
12 października 2014r. o 10:39
~mk napisał(a): Cieszę się Panie Bernardzie że Pan startuje w wyborach. Nie wiem jeszcze czy na Pan zagłosuję ale daje Pan nadzieję że w radzie znajdą się ludzie z otwartą głową i na przyzwoitym poziomie.


Dziękuję bardzo: )
Zapraszam na swoją stronę: http://letowski.ziemiaboleslawiecka.pl/fajnie-byc-kandydatem/

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obvious niezalogowany
16 października 2014r. o 12:28
Niegdyś miałem nieprzyjemność poznać Pana Bernarda, więc jeśli Kandydat na Radnego, jak częstokroć podkreśla, szanuje swoich wyborców/elektorat no to ubolewam nad tym bardzo...

Mój powyższy wywód jakżę ubogi i ogólnikowy, nic nie wnosi do dyskusji, ale czy "program" Kandydata jest równie szczegółowy?:)

Ma Pan mój głos, pomimo niemiłej sytuacji która kiedyś miała miejsce, jeżeli już teraz zrzeknie się Pan diety radnego oraz "spowoduje", że polityczne środowisko w Bolesławcu będzie funkcjonować na zasadzie wolontariatu. Wtedy polityka ma sens, bo pokazuje kto zostaje i kto chce działać, aby robić coś z serca, szacunku i poszanowania dla ludzi, którzy otwarcie i z dużą nadzieją powierzają "swoje losy" w ręce rządzących.

Reasumując, odczucie mam jedynie takie, że po celebrycku chce Pan się dostać do polityki i jak większość polityków opowiadać rzeczy jedynie poprawne polityczne...uważam, że to obraza elektoratu i brak poszanowania.
No chyba, że wreszcie umieści Pan jakiś konkretny program polityczny, zaznaczam PROGRAM POLITYCZNY z konkretnymi problemami regionu i propozycją ich naprawy. Myślę, że to jest dla ludzi ważne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.