Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łętowski: Samorząd nam się sfilcował
~Naiwniak Antek... niezalogowany
9 października 2014r. o 21:39
A widzisz Januszu i Ty Piotrze... :D
Ja stary może jestem ale jeszcze mi sie marzy... :D
Mnie to właściwie już nie powinno obchodzić ale jakaś sprawiedliwość społeczna mi się po łbie siwym kołacze...
Czy Bernard potrafi zaspokoić moje starcze marzenia? Nie wiem ale ufam! ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 października 2014r. o 21:40
Spokojnie Panowie , jeśli uwzględnicie działanie ewolucji w materii , to możecie sobie swobodnie i bez problemów wyobrazić ewolucję świadomości. A to może oznaczać , że w końcu powstanie Trybun Ludowy. Cieszy sam fakt , że Kandydaci próbują z nami rozmawiać , nie przypominam sobie takiego precedensu , a Wy Papugo i Antosiu ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~218 niezalogowany
9 października 2014r. o 21:43
Pannazdzieckiem napisał(a): Spokojnie Panowie , jeśli uwzględnicie działanie ewolucji w materii , to możecie sobie swobodnie i bez problemów wyobrazić ewolucję świadomości. A to może oznaczać , że w końcu powstanie Trybun Ludowy. Cieszy sam fakt , że Kandydaci próbują z nami rozmawiać , nie przypominam sobie takiego precedensu , a Wy Papugo i Antosiu ? :)


Oj nie, już wybrałeś drużynę PanaM, jako nosicieli tytułu trybuna, teraz musisz ich przekonać do przyjęcia tego tytułu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Naiwniak Antek...vel 217... niezalogowany
9 października 2014r. o 21:53
Nie podoba mi się Twój nick ...218...
Ale masz prawo i mam nadzieję ,ze mnie z Tobą nie pomylą :D

A tak naprawdę to nie znam z autopsji kandydata B.Ł...więc pomóżcie bo podoba mi się jego autoironia... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
9 października 2014r. o 22:03
Pannazdzieckiem napisał(a): Z całym szacunkiem Antek :) Twój przedmówca ma sporo racji. To wszystko , co nas otacza jest tylko i wyłącznie kłamstwem. Kto nas wpędził w to kłamstwo ? Szatan , kosmici , czy zwyrodniały ludzki intelekt. Pokusisz się o odpowiedź ? :)

Miłego wieczoru Wam życzę :)


Zwyrodniały intelekt, który nas przebija o klasę inteligencją :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 października 2014r. o 22:11
Na przestrzeni kilku ostatnich lat Grzdylowi różne rzeczy wybaczaliśmy , łącznie z niedostrzeganiem chemitrali. Nie łam się Antek, to taki typ :D Nie pamiętam już ile razy na piwo gościa zapraszałem , ale się nie dał :D

Tylko przez chwilę wydawało mi się , że to Przemo , ale nie odpowiada na pytania , i to Go dyskwalifikuje w moich oczach ... podobnie jak Benka. Trybun odpowiada na pytania , szczególnie te , które są wielokrotnie postawione. Aż do bólu.

Dobrej nocy Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~218 niezalogowany
9 października 2014r. o 22:15
Pannazdzieckiem napisał(a):
Tylko przez chwilę wydawało mi się , że to Przemo , ale nie odpowiada na pytania , i to Go dyskwalifikuje w moich oczach ... podobnie jak Benka. Trybun odpowiada na pytania , szczególnie te , które są wielokrotnie postawione. Aż do bólu.

Dobrej nocy Wam życzę :)


nie skreślaj Przema, trzeba walczyć o tę miłość :-)

dobrej nocy Panienko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Naiwniak Antek... niezalogowany
9 października 2014r. o 22:20
No i coś w tym jest ! :D Wsłuchujmy się w to co nam inni chcą przekazać ... :D Nie zakleszczajmy się ! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego