Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gminy naciągają przedszkolaków?
~ niezalogowany
30 września 2014r. o 17:38
~rodzic napisał(a): a kiedy tak będzie w Bolesławcu???? czekamy na rozwiązanie tej sprawy....

Czekaj dalej, samo się zrobi? Jakoś wam przeszkadzało to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ i wszystko jasne....... w listopadzie niezalogowany
30 września 2014r. o 18:02

I wszystko jasne....

http://prawo.rp.pl/artykul/757916,823909-Sady-kwestionuja-oplaty-za-przedszkola.html?referer=redpol



"Rodzice mogą płacić tylko za rzeczywisty czas pobytu dziecka. Uchwały muszą wskazywać konkretne odpłatne świadczenia. Zajęcia objęte podstawą programową powinny być darmowe"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rodzic niezalogowany
30 września 2014r. o 18:07
Dasz palca chcą rękę dalej źle , ludzie brak słów więcej wyobraźni życzę
Ha najlepiej nic nie płacić to mi się należy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
30 września 2014r. o 18:08
Wypożyczymy wam do Bolesławca Pana Czurejno to zrobi porządek jak w Nowogrodźcu,Czurejno na Burmistrza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2014r. o 18:12
~rodzic napisał(a): Dasz palca chcą rękę dalej źle , ludzie brak słów więcej wyobraźni życzę
Ha najlepiej nic nie płacić to mi się należy


Idź do sklepu poproś chlebek, jak sprzedawca każe ci zapłacić za trzy to zapłać przecież "nie ma nic za darmo........."



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2014r. o 18:12
~rodzic napisał(a): Dasz palca chcą rękę dalej źle , ludzie brak słów więcej wyobraźni życzę
Ha najlepiej nic nie płacić to mi się należy


Idź do sklepu poproś chlebek, jak sprzedawca każe ci zapłacić za trzy to zapłać przecież "nie ma nic za darmo........."



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DO RODZIC niezalogowany
30 września 2014r. o 18:31
Ten rodzic to już ma 50 lat i dzieci po wojsku dlatego pisze bzdety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2014r. o 18:31
~rodzic napisał(a): Dasz palca chcą rękę dalej źle , ludzie brak słów więcej wyobraźni życzę
Ha najlepiej nic nie płacić to mi się należy


Rodzicu prosze zapłacić mi za koszenie trawnika symboliczne 2 zł,

ty się odzywasz "halo halo" za co mam płacić nie było koszenia."

a ja na to:

"ale mogłem kosić nie ma nic za darmo, więcej wyobraźni życzę":)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza