Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Laryngolog na kase chorych w Bolesławcu

2286
#Boss.ka nieaktywny
17 października 2008r. o 19:12
Z tego co pamiętam 50 zł ale nawet jezeli teraz bierze wiecej to zaręczam że naprawdę sie opłaca. Dokładnie bada,rozmawia z pacjentem,jeżeli chce przeprowadzić jakiś zabieg to dokładnie tłumaczy.Wie co robi i robi to naprawde dobrze

Nie brakuje mi i nie tęsknię za zmarłymi - ja ich po prostu nie widuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
17 października 2008r. o 19:22
Ja polecam doktora Dziube.Bardzo dobry lekarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2008r. o 20:17
Laryngolog Zatoński przyjmuje w Lubaniu-wizyta kosztuje od 80-100zł.W Bolesławcu wizyty u laryngologa -70zł.Takie ceny były pół roku temu.Osobiście polecam laryngologa na NFZ w Chojnowie- bardzo miła Pani,wystarczy skierowanie.Nawet testy na alergie wykonuje na NFZ,przyjmuje codziennie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gurdulius niezalogowany
17 października 2008r. o 20:38
pan dziuba leczyl mnie jak morzna podawac antybiotyk na refluks zoladkowy nie polecam jego pan zatonski jest bardzo dobrym lekarzem dziekuje temu panu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
971
#traczykwrc nieaktywny
17 października 2008r. o 22:13
~aga napisał(a): Ja polecam doktora Dziube.Bardzo dobry lekarz.



Miałem "przyjemność" współpracy z tym lekarzem w szpitalu. Wykonywał mi punkcję, Potrzeba było 3 pielęgniarki bo sam nie dawał rady, w połowie poproszona doktora Boguckiego, żeby przejął wykonywanie zabiegu. W sumie punkcji nie dokończono, zbyt dużo straciłem krwi(przy punkcji !! ). Niby nic, ale jak się siedzi na tym fotelu cału uwalony swoją krwią widząc lekarza który nie bardzo wie co robić to wcale nie jest to zabawne, no ale wiadomo może to była tylko pojedyncza wpadka, ja wiem, że to ostatnia punkcja jakiej się poddałem w życiu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maria niezalogowany
5 listopada 2008r. o 20:58
Zgadzam sie Zatoński jest b.kompetentny i solidny.Nie naciąga na kolejne wizyty tylko jasno tłumaczy co i jak.Mnie odesłał z nerwica gardła do psychiatry i miał racje.Maria
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
5 listopada 2008r. o 21:29
dr Dziuba-super lekarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2008r. o 12:24
~mama napisał(a): dr Dziuba-super lekarz




dr J.D. czyścił mojemu dziecku przez pół roku ucho z woskowiny, w Zgorzelcu okazało się że to folia !!! - super lekarz naprawdę!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.