Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bez PO, ale z Platformą Samorządową
~ niezalogowany
15 października 2014r. o 11:22
To akurat nie moje wypowiedzi Kajtku, albowiem nie mam jakoś chęci i potrzeby komentować tego, co wypisuje "szlachetny i wszystkowiedzący" PanM. Marny człek jestem, ale staram się zachować jakiś tam poziom intelektualny i nie poniżać się we własnym mniemaniu. Pozdrawiam i udanego dnia życzę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
15 października 2014r. o 11:42
~ napisał(a): To akurat nie moje wypowiedzi Kajtku ...


Dlatego proponuję używanie ciekawego nick'u .
Tylko raz miałem okazję przeczytać, w okresie wielu miesięcy, że ktoś, oprócz mnie, "podpisał" swoją wypowiedź jako tylda kajtek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
15 października 2014r. o 13:10
I tak nie wygrają :D chyba że Żak ;) ale za dużo obiecuje jak cała partia PO ;)


Dopisane 15.10.2014r. o godz. 13:10:

Ripo napisał(a): PO nie startuje w wyborach, ale jego poslowie startuje z komitetu PS - (platforma samorzodowa)

wyglada to zwyczajnie na zmiane opakowania :-)
To jest jak z producentem który sprzedaje wadliwy sprzęt. Zmienia jedynie opakowanie a sprzęt jest taki jaki był

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 października 2014r. o 15:05
W końcu dobrze prawisz, rafi.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pewnik niezalogowany
16 października 2014r. o 11:24
Możecie się nazwać Platformą Aniołów i tak wam to nie pomoże!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3812
#antykomercjalista nieaktywny
16 października 2014r. o 11:37
:> :D sprytna zagrywka. ..............Teraz nikt nie będzie mógł zarzucić im, że są z po, partii władzy, oszczerstw, i syfu ogólnego. Przeciez to platforma samorządowa, nasi, swojaki, miejscowi :D ...obłuda i fałsz ten sam...
pozdrawiam ;) :D i powodzonka na wyborkach życzę i walce z pokojem na świecie :D hahaha i z tym żeby było dobrze i szczęśliwie i by żarło (żyło) się lepiej. :D :|

...Ale synowie ziemi nocą się zgromadzą śmieszni karbonariusze spiskowcy wolności będą czyścili swoje muzealne bronie przysięgali na ptaka i na dwa kolory...Z.H.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Boleslawianka niezalogowany
16 października 2014r. o 14:04
Aktyw PLATFORMY SAMORZADOWEJ,powinien publicznie najlepiej w Rynku spalic legitymacje PO.To może WYBORCY uwierzą.Tak gdzies na PODLASIU zrobiono.Zeby zdobyc wiarygodność!!!A jakiś Kandydat na Prezydenta to zawiesil swój Portret w Kosciele.Taki to na pewno wygra.Bo zawsze będzie w stanie zamienic wode swiecona na spirytus.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
16 października 2014r. o 15:53
http://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/burmistrz-czy-moze-swiety-jego-obraz-wisi-w-kosciele,63910.html

XDDDDDDDD

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.